• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پنج گزینه نهایی ریاست بر مایکروسافت مشخص شدند

استیو بالمر که رفتنی‌ست اما مولالی، استفان الوپ گزینه‌های پررنگ‌تری برای جانشینی وی هستند. فهرست نامزدهای جایگزینی استیو بالمر مدیر عامل فعلی مایکروسافت این روزها کوتاه‌تر از قبل شده و فقط پنج نفر در فهرست منتخبان هیئت مدیره این شرکت باقی مانده‌اند. به گزارش  رویترز، از جمله افرادی که در این فهرست قرار دارند می‌توان به آلن مولالی مدیر عامل فورد موتور و استفان الاپ مدیر عامل سابق نوکیا اشاره کرد که نامشان بیش از دیگر گزینه‌ها شنیده می‌شود.

به غیر از این دو نفر، سه نفر هم از داخل مایکروسافت برای پست مدیر عاملی شرکت مذکور مطرح هستند که از جمله عبارتند از تونی بیتس مدیر عامل اسکایپ که دو سال قبل توسط مایکروسافت خریداری شد. وی در حال حاضر مدیر واحد توسعه کسب و کار ومایکروسافت است. ساتیا نادلا مدیر واحد شرکت‌های تجاری و کلود مایکروسافت فرد دیگری است که نامش در این زمینه به گوش می‌رسد. نام نفر پنجم اعلام نشده است.
مایکروسافت ابتدا چهل نفر را برای جایگزینی استیو بالمر نامزد کرده بود که در عرض یک ماه سی و پنج نفر از این فهرست حذف شدند. استیو بالمر در ماه آگوست خبر بازنشستگی خود را ظرف ۱۲ ماه آینده اعلام کرد.اسامی نامزدهای دیگر ریاست بر مایکروسافت هنوز اعلام نشده است. اما مصاحبه با این افراد و بررسی سوابق و صلاحیت‌های آنها کماکان در جریان است. مایکروسافت فعلا از هرگونه اظهار نظر در این زمینه خودداری کرده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.