• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پیشی گرفتن ویندوزفون از بلک‌بری

آمارها نشان داده که میزان فروش گوشی‌های مبتنی بر ویندوز فون از تعداد گوشی‌های فروخته شده بلک‌بری بیشتر شده است. سیستم‌عامل‌های آندروید و آی‌او‌اس اپل عنوان دو پلات‌فورم موبایلی پیشرو را به خود اختصاص داده‌اند تا آنجا که 92 درصد کل فروش گوشی‌های هوشمند در طول سه ماهه ابتدایی سالجاری میلادی در دست این دو سیستم‌عامل بود. اما در این میان ویندوزفون توانست جایگاه بلک‌بری را برباید و سومین رتبه جدول را در اختیار خود بگیرد.

گزارش‌ها حاکی است در طول سه ماهه ابتدایی سال 199.5 میلیون دستگاه گوشی مبتنی بر آندروید و آی‌اواس در سراسر دنیا به فروش رسید این درحالی است که در مدت زمان مشابه سال قبل این رقم 125.4 میلیون دستگاه بود. به این ترتیب نخستین بار است که ویندوز فون مایکروسافت توانسته جایگاه خوبی از بازار سیستم‌عامل‌های موبایلی را در اختیار بگیرد.

تا پیش از این بلک‌بری توانسته بود در بسیاری از بازارها مشتریان خاصی را به خود اختصاص دهد. این شرکت با ارایه گوشی‌هایی مبتنی بر سرویس‌های پیام امنیتی فروش خوبی داشت. اما از چند فصل گذشته این شرکت با تاخیر در عرضه گوشی‌هایش بخش زیادی از سهم‌اش را از دست داد. به این ترتیب سیستم‌عاملی مثل ویندوزفون توانسته جایگاه بلک‌بری را در اختیار خود بگیرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.