• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کاربران ویندوز 8: گوگل می خواهد برگردید

واسط کاربری جدید ویندوز 8، مرورگر خود مایکروسافت و جستجوی محصولات مایکروسافت را پیش فرض قرار داده است؛ حرکتی که شاید برخی کاربرانی را که به مرورگرهای دیگر عادت کرده اند را به زحمت بیاندازد. حتی اتحادیه اروپا هم، چندان این حرکت را نمی پسندد.

گوگل هم همه ماجرا را قبول دارد، اما پاسخی که این غول جستجو به این وضعیت می دهد این است: این یک وب سایت جدید است که به شما نشان دهد چه طور در عرض دو دقیقه دوباره گوگل خود را پس بگیرید!

گوگل در کنار این خبر، یک فیلم جذاب هم گذاشته است که در آن نمایی از جلد آلبوم موفق 1963 جکسون فایو هم دیده می شود، نام این آلبوم “می خواهم برگردی” است. در این فیلم نشان داده می شود که چگونه می توانید طی دو گام، گوگل را برگردانید.

گام اول شامل دانلود کردن برنامه جستجوی گوگل (Google search app) که به طور اختصاصی برای ویندوز 8 طراحی شده است می شود، واسط کاربری این ویندوز به صورت شطرنجی است (صفحه آن بر اساس تقسیمات مربع شکل چیده شده است).

کسانی که به استفاده از وب سایت گوگل عادت دارند خیلی زود با این ظاهر جدید آشنا می شوند. در دستگاه هایی که صفحه لمسی دارند می توان از حرکات متنوعی مانند پاک کردن استفاده کرد. گوگل می گوید حتی دوست داشتنی ترین لوگوهای مناسبتی اش را به ویندوز 8 می آورد: آیکون مربعی گوگل هنگامی که در سایت فعال است، به طور پویا تغییر کرده و لوگوی به روزشده گوگل را نمایش می دهد.

در گام دوم باید نسخه ای از گوگل کروم که برای ویندوز 8 طراحی شده است را دانلود کنید. به روزسازی هایی که در این نسخه از کروم صورت گرفته است شامل بزرگ تر کردن دکمه ها به منظور تسهیل استفاده از آنها در دستگاه های لمسی و قابلیت باز کردن کروم در کنار دیگر برنامه های ویندوز 8 است.

در این فیلم کوتاه توضیح داده می شود که چگونه می توان هنگام آماده سازی، به سادگی کروم را به عنوان مرورگر پیش فرض قرار داد. آیا گوگل سعی خواهد کرد این باغ حصاربندی شده ویندوز 8 را دور بزند؟ باید منتظر شد و دید، اما این مسئله نشان می دهد که رقبای مایکروسافت مایلند برای سرزمین تصاحب شده شان بجنگند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.