ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کارمندان گوگل خوشبخت‌ترند!

رایورز – مدیران گوگل حسابی هوای کارکنان خود را دارند. کارکنان کدام شرکت‌ها از بهترین حقوق و بالاترین مزایا برخوردارند؟ شرکت Glassdoor که در حوزه تجزیه و تحلیل اطلاعات حقوق و دریافتی‌های کارمندان شرکت‌های مختلف فعالیت می‌کند، به این سوال پاسخ داده است: گوگل.

به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری tech-wd.com، پس از گوگل نام فروشگاه زنجیره‌ای کاستکو (Costco) به چشم می‌خورد. از بین کمپانی‌های دره سیلیکون، شرکت‌های فیس‌بوک، مایکروسافت و ادوبی به ترتیب در جایگاه سوم، چهارم و هجدهم لیست «بهترین پرداختی به کارکنان» قرار دارند. میانگین درآمد مهندسین دره سیلیکون در سال ۱۲۸ هزار دلار است ولی این رقم برای مهندسین فیس‌بوک ۱۲۰ هزار دلار گزارش شده است.

مایکروسافت و آمازون در این خصوص کمی محتاط‌تر عمل می‌کنند. این دو کمپانی به مهندسین خود به ترتیب ۱۱۱ هزار و ۱۰۵ هزار دلار در سال پرداختی دارند. از این حیث مهندسین اپل خوشبخت‌ترند زیرا این شرکت معظم آمریکایی، حقوق سالیانه ۱۳۲ هزار دلاری برای آنها در نظر می‌گیرد، هر چند این دست و دلبازی همه کارمندان اپل را شامل نمی‌شود. طبق آمار Glassdoor، کارمندان بخش فروش اپل، نسبت به همتایان خود در دیگر شرکت‌ها حقوق بسیار کمتری دریافت می‌کنند.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.