• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کاهش قیمت اقلام فناوری اطلاعات در بازار

رییس صنف فناوران رایانه تهران از کاهش قیمت اقلام فناوری اطلاعات در بازار خبر داد. ;وی به کالاهایی که در اولویت ۱۰ قرار گرفته‌اند اشاره و اظهار کرد:‌ با وجود قرار داشتن تعدادی از اقلام فناوری اطلاعات در اولویت ۱۰ کالایی در گمرک قرار ندارد اما تعدادی از کالاهای ما به علت پرداخت نکردن پول توسط بانک مرکزی به فروشندگان در دبی مانده و به خریداران تحویل داده نشده است.
وی در ادامه به نوسانات بازار ارز اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر تعداد بسیاری از افراد به علت نوسانات بازار ارز اعتماد خود را از دست داده‌اند و بسیاری از کالاها در دبی باقی مانده است در صورتی که توسط خریداران در اینجا پرداخت شده است. میرمهدی نسبت به کابینه معرفی شده برای دولت جدید هم ابراز امیدواری کرد و افزود:‌ تیم معرفی شده بسیار با سابقه و کارکشته هستند و با وجود مسائل کمبود بودجه امیدواریم قیمت‌ها در آینده و بعد از ماه رمضان کاهش یابد و مردم ارزانی را لمس کنند.
رییس صنف فناوران رایانه تهران در پایان به ارزش افزوده اشاره و خاطر نشان کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به ارزش افزوده شش درصد می‌گوید هیچ ارزش افزوده‌ای از مشتری دریافت نمی‌شود ولی هنگام ورود کالا شش درصد از واردکننده دریافت خواهد شد و هر کسی به مراتب این شش درصد را پرداخت می‌کند؛ در سال آینده شش درصد تبدیل به هشت درصد می‌شود و اگر در این زمینه چاره‌ای اندیشیده نشود شاهد افزایش قیمت‌ها خواهیم بود. امیدوارم دولت جدید خوب عمل کند چرا که در هشت سال گذشته کشور وضعیت اقتصادی خوبی نداشته است. 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.