ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کاهش قیمت اینترنت در کشورهای عرب خلیج فارس

رایورز – رواج ارائه خدمات دولتی هوشمند در دستور کار شورای همکاری خلیج فارس قرار گرفته است. کشورهای عضور شورای همکاری خلیج فارس قصد دارند از طریق کاهش هزینه‌های استفاده از اینترنت، زمینه را برای ارائه سریعتر و بهتر خدمات الکترونیکی هوشمند به شهروندان خود فراهم نمایند. شورای همکاری خلیج فارس از شش کشور عربستان، بحرین، امارات متحده عربی، قطر، عمان و کویت تشکیل شده است.

به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری ITP.net، بنیاد ICDL GCC که در زمینه ارائه مهارت‌های فنی و خدمات پشتیبانی اینترنت فعالیت می‌کند، پیشنهاد کاهش قیمت اینترنت را مطرح نموده است. این بنیاد معتقد است کاهش قیمت استفاده از اینترنت، به استفاده هر چه بیشتر کاربران از خدمات دولتی هوشمند که به تازگی در دستور کار این شورا قرار گرفته، منجر می‌شود.

ICDL GCC می‌گوید کاهش هزینه‌های آنلاین، علاوه بر این که دسترسی تعداد بیشتری از ساکنان کشورهای عضو شورا به اینترنت را به دنبال دارد، جهش در استفاده از این نوع خدمات را باعث خواهد داشت. بر اساس این گزارش، هزینه استفاده از اینترنت یک گیگابایت در عربستان سعودی، عمان، امارات و قطر به ترتیب ۲۳.۵، ۴۷.۷، ۱۰۰ و ۶۳.۳ درهم امارات است. هزینه خدمات ۶ گیگابایت ماهانه در کویت و بحرین نیز به ترتیب ۱۰۴.۳ و ۱۹۵.۳۵ درهم امارات گزارش شده است.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.