• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کدام نهاد دولتی هنوز از فلاپی استفاده می‌کند؟!

رایورز– یکی از ابزار کار پرسنل روزنامه فدرال رجیستر، فلاپی است. کارکنان روزنامه فدرال رجیستر (Federal Register) برای انتقال داده‌های دیجیتالی، همچنان از یک فناوری قدیمی و تقریباً منسوخ که به دهه هشتاد میلادی باز می‌گردد استفاده می‌کنند.

روزنامه رسمی فدرال رجیستر مصوبات کنگره، بخشنامه‌های اجرایی، پیش‌نویس اصلاح قوانین و دیگر اخبار مربوط به دولت آمریکا را چاپ می‌کند.

به گزارش رایورز به نقل از شبکه خبری راشا تودی، آن دسته از کارکنان این روزنامه که وظیفه گرداوری اطلاعات و اظهارنظرهای مقامات دولتی را برعهده دارند، هنوز که هنوز است از فلاپی دیسک برای ذخیره اطلاعات و انتقال آنها به دفتر روزنامه استفاده می‌کنند.

روزنامه نیویورک تایمز در واکنش به این خبر، به گونه‌ای طعنه‌آمیز نوشت: وسایل مدرن و ایمن برای جابجایی اطلاعات، هنوز به دفتر روزنامه فدرال نرسیده است. نیویورک تایمز افزود در برخی ادارات دولت آمریکا، چرخ توسعه فناوری بسیار کند می‌چرخد.

یادآور می‌شود فلاپی دیسک یا دیسک نرم، یک وسیله مربعی شکل برای ذخیره اطلاعات است که در زمان ظهور، انقلابی در دیسک‌های ذخیره رایانه‌ای ایجاد کرد. متداول‌ترین نوع فلاپی دیسک، 3.5 اینچ است که قادر به ذخیره 2.8 مگابایت اطلاعات می‌باشد. در حال حاضر عمر استفاده از فلاپی دیسک‌ها تقریباً به پایان رسیده و وسایل جدیدتر و مدرن‌تر جای آن را گرفته است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.