• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

کلاهی که امواج مغزی را رصد می‌کند

رایورز– دانشمندان موفق به ساخت یک کلاه ویژه شده‌اند که با پوشیدن ان می‌وانید ببینید که در هنگام هر فعالیت مغز شما به چه ترتیب کار می‌کند. دانشمندان موفق به ساخت یک کلاه ویژه شده‌اند که با پوشیدن آن می‌توانید ببینید که در هنگام هر فعالیت مغز شما به چه ترتیب کار می‌کند.

به گزارش رایورز، این کلاه ویژه که در تصویر آن را مشاهده می‌کنید Glass Brain نام دارد و با پوشیدن آن تصاویر ویژه‌ای از حرکات امواج الکترو مغناطیسی در مغز شما بر روی نمایشگر دیده می‌شود تا برای نمونه متوجه بشوید که در هنگام شادی یا عصبانیت، کدام بخش از مغز شما فعالیت می‌کند.

گلس برین به صورت یک حسگر امواج الکترومغناطیسی تمام نقاطی را که در سر شما به سمت مغز دسترسی دارند مورد بررسی قرار داده و امواج ساطع شده از آنها را به صورت تصاویر گرافیکی بر روی نمایشگر به نمایش قرار می‌دهد. نکته پیشرفته و جالب این برنامه این است که نیازی به فعالیت خاص وجود ندارد و هرگونه فعالیتی در مغز شما توسط آن رصد می‌شود.

 

 

در آزمایش‌های انجام شده برای نمونه یک فرد به نمایشگر خیره شد و جالب بود که عملکرد مغز او پس از شروع دیدن تصاویر مغزش دچار تغییر شد که نشان از تعجب و شگفت‌زدگی او داشت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.