درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کلاهی که امواج مغزی را رصد می‌کند

رایورز– دانشمندان موفق به ساخت یک کلاه ویژه شده‌اند که با پوشیدن ان می‌وانید ببینید که در هنگام هر فعالیت مغز شما به چه ترتیب کار می‌کند. دانشمندان موفق به ساخت یک کلاه ویژه شده‌اند که با پوشیدن آن می‌توانید ببینید که در هنگام هر فعالیت مغز شما به چه ترتیب کار می‌کند.

به گزارش رایورز، این کلاه ویژه که در تصویر آن را مشاهده می‌کنید Glass Brain نام دارد و با پوشیدن آن تصاویر ویژه‌ای از حرکات امواج الکترو مغناطیسی در مغز شما بر روی نمایشگر دیده می‌شود تا برای نمونه متوجه بشوید که در هنگام شادی یا عصبانیت، کدام بخش از مغز شما فعالیت می‌کند.

گلس برین به صورت یک حسگر امواج الکترومغناطیسی تمام نقاطی را که در سر شما به سمت مغز دسترسی دارند مورد بررسی قرار داده و امواج ساطع شده از آنها را به صورت تصاویر گرافیکی بر روی نمایشگر به نمایش قرار می‌دهد. نکته پیشرفته و جالب این برنامه این است که نیازی به فعالیت خاص وجود ندارد و هرگونه فعالیتی در مغز شما توسط آن رصد می‌شود.

 

 

در آزمایش‌های انجام شده برای نمونه یک فرد به نمایشگر خیره شد و جالب بود که عملکرد مغز او پس از شروع دیدن تصاویر مغزش دچار تغییر شد که نشان از تعجب و شگفت‌زدگی او داشت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.