• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کنترل رایانه‌ها با صفحه کلید مجازی شناور در هوا

یک شرکت تایوانی اظهار كرد که فناوری تولید کرده است که به دست کاربر این امکان را می‌دهد رایانه خود را با یک صفحه رایانه‌اي مجازی شناور در هوا کنترل کند. موسسه تحقیقات فناوری صنعتی در تایوان فناوری لمسی i-Air یک صفحه نمایش شفاف و فناوری‌های ورودی لمسی در هوا را برای رایانه‌ها طراحی کرده است که این امکان را به کاربر مي‌دهد که دست خود را بدون لمس هیچ وسیله فیزیکی حرکت داده و رایانه خود را کنترل کند.

براساس اعلام این شرکت، کاربر باید یک عینک ویژه به چشم‌های خود بزند که کلیدهای کنترل مجازی را به گونه‌اي مشاهده کند که بتواند آن را فشرده یا لمس کند و در عین حال مي‌تواند با دنیای واقعی و اطراف خود نیز تعامل داشته باشد. این عینک به یک دوربین ویژه متصل شده است که موقعیت انگشت‌های کاربر را حس مي‌کند و مي‌توان این حرکت‌ها را روی صفحه کلید، ماوس یا پنل لمسی اجرایی کرد.

این شرکت درنظر دارد مجوز این فناوری ثبت شده به عنوان یک اختراع را به تولید کننده ارائه کند و همچنین اظهار كرده است که فناوری‌های نمایشگر سربالا (Heads-up display) تنها کارکرد این فناوری نخواهد بود و بسیاری از کاربردهای صنعتی و فناوری مي‌توانند از ورودی اطلاعات به صورت دست آزاد سود ببرند. فناوری لمسی i-Air از طریق بازگذاشتن دست کاربر و عدم نیاز به لمس دستگاه فیزیکی، فرصت‌های جدیدی برای محاسبات موبایلی فراهم مي‌کند و مي‌تواند امنیت فرمان‌های صوتی را ارتقا دهد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.