• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کنفرانس رایانش ابری و مجازی سازی ایران برگزار می شود

رایورز – کنفرانس رایانش ابری و مجازی سازی ایران با عنوان CloudTech در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، CloudTech با شعار ˈرایانش ابری، زیرساخت توسعهˈ و با هدف فرهنگ سازی کلان و بسترسازی تخصصی در کشور در حوزه رایانش ابری برگزار می شود.

بنابراین گزارش، بررسی راهکارها و دستاوردهای نوین در عرصه ذخیره سازی و پردازش اطلاعات ، مورد کاوی و ارائه مدل های موفق بین المللی و نمونه های موفق ملی، انتقال تجربیات در خصوص تکنولوژی های مجازی سازی و فناوری ابری ایران، بررسی امکان استفاده از فناوری ابری در صنعت و دولت الکترونیک و مدل های آن، عرضه آخرین دستاوردها و دانش فنی در قالب نمایشگاه تخصصی، ایجاد بستری برای ورود نیروهای جوان به حوزه فناوریهای ابری و معرفی شرکتهای برتر در حوزه فناوری ابری در کشور از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

خیام عسگری دبیر ارشد اجرایی همایش مجازی سازی و رایانش ابری محورها و موضوعات اصلی این همایش را آینده رایانش ابری در جهان و ایران ، معرفی پیشگامان رایانش ابری و بررسی مدل های موفق ، استفاده از رایانش ابری در ارائه خدمات دولتی و بهبود صنعت، استراتژی مهاجرت به رایانش ابری در سازمان ها، آشنایی با انواع تکنولوژی های مجازی سازی و راه اندازی آنها، مدیریت فناوری ابری و امنیت اطلاعات در ابرها عنوان کرد. وی همچنین از برگزاری نمایشگاهی به طور همزمان در زمان برگزاری این همایش خبر داد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.