• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

گروه Hack In The Box یک کنفرانس شلوغ امنیتی را آغاز می کند

رایورز – Hack in the Box این هفته دهمین کنفرانس امنیتی خود را در کوالالامپور با حضور تیمی از ستارگان هک و برنامه ای کاملاً جدید برگزار می کند. پایرت بی آلومنی (Pirate Bay alumni) که از کارکنان iOS jailbreaking است و هکر معروف دریپر معروف به کاپیتان کرانچ از سخنرانان این کنفرانس بودند. 

لیست بلند بالای سخنرانان نام جان دریپر معروف به کاپیتان کرانچ را در خود دارد، کسی که معروف است در اوایل دهه 70 از یک سوت درون جعبه غذای صبحانه برای دسترسی به شبکه های سویچینگ راه دور استفاده کرد.در این لیست نام پیتر ساندی و فردریک نیج نیز به چشم می خورد، کسانی که موتورهای جستجوگر تورنت The Pirate Bay را ابداع کردند.

گوگل دوباره مسابقه “Pwnium” را اجرا می کند که اولین بار در کنفرانس امنیتی CanSecWest در ونکوور، بریتیش کلمبیا در ماه مارس اجرا شد. یکی از رخدادهای اصلی و مهم این کنفرانس مسابقه هک «تسخیر پرچم» است که 32 ساعت طول می کشد.

امسال تیم های سه نفره هر کدام در یک سناریو رقابت می کنند که در مورد سیستم های دفاع SCADA (کنترل نظارتی و به دست آوردن اطلاعات) است. رخدادهای دیگر شامل گفتگو با «ماسلنرد»، «استفان اسر» و «دیوید ونگ» می شود که همگی در پیدا کردن راه هایی برای فرار از زندان iOS دخیل بوده اند.

فرار از زندان iOS اصطلاحی است برای شکستن نرم افزارهای iOS اپل، طوری که بتوان برنامه های مختلف را بدون نیاز به اجازه شرکت نصب کرد. جلسه آموزش فنی روز دوشنبه آغاز می شود و تا سه شنبه ادامه دارد. روز چهارشنبه و پنج شنبه نیز سخنرانانی برنامه خواهند داشت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.