• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل ابزار “رد کردن لینک” را ارائه کرد

رایورز – در کنفرانس Pubcon در لاس وگاس اعلام شد که این ابزار جدید به مدیران وب سایت ها این امکان را می دهد تا لینک های بدنام یا نامربوط -که ممکن است به رتبه بندی موتور جستجوی سایتشان آسیب بزند- را حذف کنند.

ابزار disavow links برای کمک به سایت هایی طراحی شده که گوگل به دلیل فعالیت هایی در زمینه اسپم ها در مورد لینک های غیرطبیعی به آنها هشدارداده بود. این ابزار به عنوان آخرین راه حل برای این مشکل ارائه شده است.

جاناتان سیمون، تحلیلگر روند مدیریت سایت در یک وبلاگ مربوط به این شرکت نوشت: «با حذف مستقیم لینک های بد، به گوگل (یا موتورهای جستجوی دیگر) کمک می کنید تا دوباره در مورد این لینک ها اقدامی صورت ندهند».

در عین حال با این کار به تصویری که سایتتان از خود ارائه می دهد کمک می کنید؛ زیرا مردم، دیگر با لینک های اسپم در سایت شما مواجه نمی شوند و نیز در مورد کار و سایت شما قضاوت نادرست نمی کنند.

گوگل زمانی این ابزار را ارائه کرد که تمام راه های حذف این نوع لینک ها به صورت دستی، آزموده شده بود. از مدیران سایتی که از این ابزار استفاده می کنند خواسته خواهد شد سایت خود را انتخاب کنند و سپس فایل متنی را بارگذاری کنند که شامل لینک های آسیب رسان می شود. گوگل بقیه کارها را انجام می دهد!

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.