• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

گوگل از خریداران خواست تا فرهنگ مصرف عینک گوگل را رعایت کنند

رایورز– شرکت گوگل در بیانیه‌ای با اشاره به تعدادی از مسایل مهم در مصرف عینک هوشمند این شرکت از خریداران درخواست کرد تا به حقوق دیگران احترام بگذارند. به گزارش رایورز، این شرکت بزرگ در راستای فرهنگ‌سازی برای استفاده از عینک هوشمند گوگل تصمیم گرفته است تا موارد بسیار ساده‌ای را به دارندگان این ابزار توصیه کند.

این بیانیه در راستای مشکلاتی که دارندگان این ابزار با آن روبرو شده‌اند صادر شده است. مشکلات این عینک در دو بخش فرهنگی و حریم شخصی و رعایت قوانین و محدودیت‌های محیطی طبقه‌بندی شده‌اند. در برخی از محیط‌ها استفاده از دوربین و تلفن همراه ممنوع است و گوگل از دارندگان عینک خود درخواست کرده است تا با احترام به این دست قوانین در محیط‌های مختلف از متصدیان حاضر در محیط بپرسند که آیا مجوز استفاده از عینک را در این مکان دارند یا خیر.

 

 

در مورد دوم نیز افرادی با کمک این عینک بدون مجوز داشتن از افراد دیگر فیلمبرداری کرده‌اند و گوگل پیشنهاد کرده است که دارندگان عینک گوگل تحت هر شرایطی از این عمل خودداری نمایند. همچنین گوگل اعلام کرده است که در محیط‌های مرطوب و بسیار سرد استفاده از این عینک می‌تواند به آن آسیب برساند. علاوه بر این استفاده از عینک هوشمند گوگل در مدت زمان طولانی موجب آسیب رسیدن به چشمان کاربر خواهد شد و به این دلیل نیز نباید در مصرف دایمی از این عینک مانند عینک‌های دیگر استفاده کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.