• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل از روز 15 نوامبر دیگر IE8 را پشتیبانی نمی کند

رایورز – تأثیری قابل توجه بر ویندوز XP، که IE9 و یا IE10 را که در آینده ای نزدیک به بازار می آیند را  اجرا نمی کند! از اواسط نوامبر برنامه ها و سرویس های آنلاین گوگل دیگر اینترنت اکسپلورر 8(IE8) را پشتیبانی نمی کند و به این ترتیب عملاً به پشتیبانی بسیاری از کاربران ویندوز XP خاتمه می بخشد.

این شرکت در Friday blog نوشت: اینترنت اکسپلورر 10 روز 26 اکتبر 2012 افتتاح می شود، در نتیجه ظرف مدت کوتاهی از این تاریخ، یعنی از روز 15 نوامبر دیگر اینترنت اکسپورر 8 را پشتیبانی نمی کنیم. پس از این تاریخ، کاربرانی که می خواهند به برنامه های گوگل دسترسی داشته باشند با پیغامی مواجه می شوند که به آنها پیشنهاد می کند مرورگرشان را ارتقادء دهند.

به دلیل اینکه IE8 جدیدترین مرورگر مایکروسافت است که بر روی ویندوز XP اجرا می شود و به این دلیل که گوگل قبلاً دست از پوشش دهی IE7 و IE6  -نسخه های دیگری که بر روی ویندوز XP اجرا می شوند- برداشته است، این حرکت تأثیر زیادی بر کاربرانی از ویندوز خواهد گذاشت که به دلیل سیاست های سازمان و یا شرکتی مجبور به استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر هستند.

ویندوز XP به پایان عمر خود رسیده است. مایکروسافت به کاربرانی که آخرین به روز رسانی امنیتی سیستم عامل شان تا تاریخ 12 آوریل 2014 باشد خدمات ارائه خواهد کرد. اما مانند IE8 ویندوز XP هم چنان حضوری عمده خواهد داشت.

ماه گذشته Net Applications سهم استفاده از XP را 42.5 % اندازه گرفت که درست در رتبه بعدی ویندوز 7 ، 42.8 %، که فقط سه سال دارد قرار گرفته است. گوگل اولین سازنده اصلی نرم افزارهای آنلاین است که IE8 2009 را پشتیبانی نمی کند. به طور مثال مایکروسافت تعهد داده است تا سال 2020، IE8 را روی ویندوز 7 پشتیبانی کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.