• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

گوگل به دنبال اتصال یک میلیارد نفر به اینترنت

شرکت گوگل به سختی در تلاش است تا با ایجاد شبکه‌های بی‌سیم (وایرلس) در اقتصادهای نوظهور امکان دسترسی یک میلیارد نفر و یا بیشتر به اینترنت را فراهم کند. افراد آگاه به این امر می‌گویند که این شبکه‌های بی‌سیم در مناطقی همچون آفریقای مرکزی و جنوب شرق آسیا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.به گفته آنها هدف از ایجاد این شبکه‌ها فراهم کردن امکان دسترسی به اینترنت برای افرادی است که بیرون از شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند و به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند.در این راستا گوگل قصد دارد تا با تشکیل تیمی از شرکت‌های محلی و ارائه تجهیزات به آنها در بازارهای نوظهور به توسعه این شبکه‌ها اقدام کند.دویچه وله نیز این طرح گوگل را بلندپروازانه دانسته و نوشته است که گوگل می‌خواهد با سرمایه‌گذاری کلان روی طرحی عظیم و استراتژیک٬ زمینه دسترسی یک میلیارد شهروند کشورهای در حال توسعه به اینترنت را فراهم کند. اجرای این طرح٬ درآمدهای گوگل را چندین برابر خواهد کرد.
بر این اساس شرکت گوگل سخت مشغول برنامه‌ریزی است تا بتواند هرچه زودتر طرحی عظیم و استراتژیک را پیاده‌سازی کند. مسوولان این کمپانی قصد دارند شبکه‌های اینترنت بی‌سیم را در کشورهای در حال توسعه و بازارهای نوظهور راه‌اندازی کنند تا از این طریق از میان شهروندان این کشورها یک میلیارد کاربر جدید به جمع کاربران اینترنت در سراسر جهان بپیوندند.
شبکه‌های اینترنت بی‌سیم گوگل می‌توانند کیفیت و سرعت اتصالات اینترنتی در مناطق شهری را هم افزایش دهد. برای تحقق این اهداف٬ گوگل مذاکره با شرکت‌های خدمات‌دهنده و تنظیم‌کنندگان مقررات ارتباطات دیجیتال در کشورهای در حال توسعه را آغاز کرده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.