• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل سرویس بسیار پرسرعت اینترنت خود را راه اندازی می کند

مردم کانزاس می توانند سرویس اینترنت یک گیگابیت بر ثانیه غول وب را امتحان کنند! این سرویس مبتنی بر فیبر است. پس از سال ها کار در این زمینه امروز گوگل اعلام کرد که شروع به سرویس دهی به مردم کانزاس کرده است تا اینترنت بسیار پرسرعت این شرکت که بر روی فیبر اجرا شده است را امتحان کنند. مردم محلی کانزاس که موش آزمایشگاهی این سرویس جدید گوگل هستند در دنیا اولین کسانی هستند که این سرویس جدید را امتحان می کنند و تصمیم می گیرند که آیا این سرویس به همان اندازه که سر و صدا به راه انداخته خوب است یا نه.

زمانی که گوگل در سال 2010 برای اولین بار پروژه فیبر در سراسر کشور را مطرح کرد، 1100 شهر آمریکا درخواست شرکت در این پروژه را دادند. زمانی که کانزاس برنده شد، کوین لو مدیر کل Access شرکت گوگل گفت: زیرساخت جدید، اطلاعات مردم کانزاس را با سرعتی بیش از 100 برابر آنچه بیشتر آمریکایی ها دارند، جابجا می کند.

اکنون که این سرویس به طور رسمی راه اندازی شده است، گوگل اطمینان حاصل می کند که مشتریانش بدانند که انتظار چه چیزی را داشته باشند. نمایندگان شرکت خانه به خانه به سراغ مردم می روند و به اطلاع آنها می رسانند که سرویس جدید در اختیارشان قرار گرفته است و طریقه نصب آن را آموزش می دهند.

این سرویس که سرعت آن یک گیگابیت بر ثانیه است، برای هر مشتری 70 دلار در ماه هزینه دارد. این سرعت بالا هم برای دانلود و هم برای آپلود کردن است و تا یک ترابیت ذخیره سازی اطلاعات را امکان پذیر می سازد و یک باکس شبکه نیز به همراه سرویس ارائه می شود. اگر مشتریان بخواهند از خدمات تلویزیون فیبری نیز بهره مند شوند، هزینه کل آنها به 120 دلار در ماه می رسد که بسیار ارزان تر از سرویس هایی است که رقبای گوگل مانند Time Warner Cable و Comcast ارائه می دهند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.