• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل سرویس جدید خود را رو کرد: «شرکای گوگل»

خدمتی دیگر از گوگل برای ترویج کسب و کارهای کوچک! گوگل روز ۳ اکتبر(۱۱ مهر) از راه‌اندازی سرویس جدید خود به نام شرکای گوگل (Google Partners – گوگل پارتنرز) خبر داد. هدف کلی گوگل از این برنامه، کمک به شرکت‌ها برای فروش بیشتر عنوان شده است. گوگل این کار را از طریق پشتیبانی نمودن از شرکت‌ها، آموزش‌دهی به آنها و در اختیار دادن منابع مورد نیازشان صورت می‌دهد. 

در واقع همانطور که از نام این پروژه بر می‌آید، گوگل به دنبال ارتباط دادن کسب و کارهای کوچک به شرکای مورد اعتماد خود است. برخی کارشناسان معتقدند که این پروژه چیز جدیدی نیست بلکه گوگل در آن کوشیده تمام پروژه‌های جاری خود را در یک پلتفرم جدید گرد آورد. دسترسی به کارشناسان گوگل، آشنا شدن با شرکت‌های همکار و بهره‌گیری از ابزارهای بازاریابی و فروش که گوگل در اختیار دارد، از دیگر مزایای سرویس «شرکای گوگل» عنوان شده است. بر اساس این گزارش، Google Partners سه هدف اصلی را دنبال می‌کند که عبارتند از: 
۱. ارتباط نزدیک‌تر شرکت‌ها با گوگل از طریق با خبر شدن از جدیدترین پژوهش‌ها و یافته‌های این شرکت، به‌روزرسانی محصولات و غیره. 
۲. تایید اعتبار: شرکت‌هایی که نشان ویژه همکاری با گوگل را دریافت کنند، کسب و کار سالم و قابل اعتمادی دارند و مشتری‌ها نیز از آنها راضی هستند. 
۳. رشد کسب و کار: این شرکت‌ها در Google Partner Search لیست می‌شوند و به طور مستقیم به مشتریان بالقوه ارتباط می‌یابند. 
با این حال ممکن است گوگل بخواهد در لوای این طرح، امپراطوری خود را توسعه دهد. این کار به وسیله شناسایی شرکت‌های خلاق و کارامدی که فعلاً گمنام هستند ولی در آینده گوگل می‌تواند بر خرید آنها فکر کند، صورت می‌پذیرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.