ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل شرکت هوش مصنوعی دیپ مایند را خریداری کرد

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از androidauthority، شرکت گوگل با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار شرکت ارائه کننده خدمات هوش مصنوعی DeepMind Technologies را خریداری کرد. این شرکت انگلیسی می تواند در زمینه ارائه الگوریتم های جدید یادگیری به شرکت گوگل کمک کند. شرکت گوگل قصد دارد از خدمات این شرکت در تولید بازی ها و اپلیکیشن های جدید، تجارت الکترونیک و شبیه سازی های پیشرفته استفاده کند.

پیش از این شرکت دیپ مایند در زمینه ارائه الگوریتم های مختلف در علوم اعصاب و سیستم های مربوط به آن و همچنین یادگیری ماشینی فعالیت داشته است. گوگل قصد دارد به کمک یادگری ماشینی سیستم جستحو و ترجمه خود را تقویت کند. فیسبوک نیز قصد داشت این شرکت را خریداری کند و حتی در این زمینه صحبت های نیز عنوان شده بود اما به توافق نرسیدند.

گوگل برخی کارمندان شرکت دیپ مایند را پذیرفته و سایرین می توانند به شرکت های دیگری ملحق شوند. محققان شرکت دیپ مایند تحت نظرات متخصصان هوش مصنوعی گوگل فعالیت خواهند کرد. شرکت گوگل سرمایه گذاری گسترده ای بر روی رباتیک ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی انجام داده و به همین منظور شرکت های مختلفی را خریداری کرده است که عبارتند از Nest ، و Impremium

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.