• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

گوگل ماژول سرعت صفحات وب را نهایی می کند

رایورز – ماژول mod_pagespeed منبع باز (Open source) آپاچی اکنون در بیش از 120 هزار سایت مورد استفاده قرار گرفته است. پس از دو سال و 18 ماه انتشار، این هفته گوگل سطح بتا را از mod_pagespeed، تکنولوژی سرعت صفحات وب، خود برداشت.

mod_pagespeed یک ماژول منبع باز آپاچی است که به گفته جاشوا مارانتز و ایلیا گرگوریک، عضو تیم Google PageSpeed،  در بیش از 120 هزار وب سایت مورد استفاده قرار گرفته است.

به گفته آنها اگر شما صفحه ای در وب داشته باشید، متوجه می شوید که سرعت مهم است. نباید سریع تر کردن صفحات سایت برای ارتقاء دهندگان برنامه و سازندگان وب سایت ها دردسر ساز باشد و ما به همین دلیل در سال 2010 mod_pagespeed را عرضه کردیم. این فناوری سرعت سایت ها را بالا می برد، زمان بارگذاری صفحه را پایین می آورد و در نهایت، زمان بازیابی صفحات وب و مصرف پهنای باند را بهبود می بخشد.

این فناوری شامل یک ماژول سرور HTTP آپاچی می شود که به طور خودکار بهترین عملکردها را برای صفحات وب یافته و روی آنها پیاده می کند و مواردی مانند CSS، جاوا اسکریپت و عکس ها را بدون اینکه نیازی به تغییر و تبدیل به محتویات موجود یا گردش کار باشد مرتبط می سازد.

بهترین عملکردها در شش گروه دسته بندی می شوند: بهینه سازی کش کردن و رندر کردن مرورگر، بهینه سازی آن برای موبایل و به حداقل رساندن دفعات رفت و برگشت، درخواست ارسال اطلاعاتی خاص برای اطمینان از انتقال بی عیب و نقص اطلاعات و اندازه بار مفید.

گوگل می گوید کاربران شامل عرضه کنندگان فضای وب نیز می شوند، شرکت هایی نظیر GoDaddy و DreamHost. ما متعهدیم برای ادامه رشد mod_pagespeed هم چنان با جامعه open source همکاری کنیم که این همکاری شامل بهینه سازی های بیشتر، هوشمندانه تر و بهتر به علاوه پشتیبانی از وب سرورهای دیگر می شود. فیلترهای core از ویژگی های mod_pagespeed است که بدون تأثیر بر ظاهر و عملکردها، محتوای سایت را بهینه سازی می کند.

گوگل می گوید فیلترهای پیشرفته تری هم عرضه شده اند که صاحب سایت می تواند برای بهبود عملکردش آنها را فعال کند. می توان mod_pagespeed را برای هر وب سایتی تنظیم کرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.