• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل مپس چگونه زمان رسیدن به مقصد را تخمین می زند؟

فراگیری و فهم نحوه عملکرد سرویس‌های مورد علاقه ما، همواره جذاب است. Matt Laroche، یکی از مهندسین سابق شرکت گوگل، نکته‌هایی از گوگل مپس را بازگو کرده که خواندن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. نحوه عملکرد این سرویس برای محاسبه زمان مورد نیاز برای رسیدن به مقصد، یکی از این موضوعات است. ETA یا همان سیستم تخمین زمان، برپایه فاکتورهای بسیاری به انجام محاسبات می‌پردازد.

این فاکتورها، در واقع همان اطلاعات موجود در منطقه‌ای خاص هستند. Laroche در این‌باره می‌گوید: ” این فاکتورها از محدودیت سرعت و سرعت‌های پیشنهادی بر اساس نوع جاده و حتی میانگین سرعت در زمانی مشخص ( و حتی ساعتی مشخص از روز) و زمان صرف شده توسط کاربران قبلی و اطلاعات ترافیکی، همه و همه را شامل می‌شود. “وی توضیحات دیگری را در مورد سرویس‌های مورد استفاده توسط شرکت‌هایی نظیر گوگل بیان کرده که برای پیش‌بینی وضعیت ترافیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فاکتورهایی نظیر ترافیک آنلاین و دیگر منابع، همه و همه تنها به پیش‌گویی و نه بیان دقیق وضعیت ترافیکی کمک می‌کنند ولی ممکن است در نتیجه شرایط و یا تصادفات حادث شده، تغییر کنند. Laroche می‌گوید: ” محسابات و تخمین‌های انجام شده اگر چه بر اساس اطلاعات دقیق دریافت شده از گوشی‌های هوشمند، محدودیت‌های سرعت و شرایط جاده‌ها انجام می‌گیرند اما برخی موارد غیر قابل پیش بینی هستند.” شاید با حضور خودروهای بدون راننده، این محاسبات، بیشتر به واقعیت نزدیک شوند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.