• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

گوگل پلاس بیش از100 میلیون کاربر فعال در ماه دارد

این هفته گوگل در پاسخ منتقدانی که گفته بودند گوگل پلاس یک مرده متحرک است، اعلام کرد که از میان 400 میلیون کاربری که ثبت نام کرده اند 100 میلیون کاربر فعال هستند و این در حالی است که این شبکه اجتماعی تازه در ماه ژوئن یک ساله شده است. این اعداد و ارقام مثبت از جانب گوگل، پژواک گزارشی دیرهنگام از comScore است که عنوان کرده است بین نوامبر 2011 و ژوئن  تعداد بازدیدکنندگان گوگل پلاس در سراسر دنیا از 66.7 به 110.7 میلیون -66%- افزایش یافته است.

comScore می گوید در همین مدت زمان در ایالات متحده تعداد کاربران گوگل پلاس 82% افزایش داشته است و از 15.2 میلیون به 27.7 میلیون رسیده است. البته گوگل پلاس هم چنان فاصله زیادی با فیس بوک دارد که ادعا می کند 950 میلیون کاربر دارد؛ اما تحلیل گران می گویند این جایگاه در حال حاضر برای گوگل خوب است.

وایس گوندوترا، معاون ارشد فنی مهندسی گوگل در یک وبلاگ می نویسد: «تنها یک سال پیش بود که امکان ثبت نام را برای عموم فراهم کردیم و تصور نمی کردیم که این همه آدم در طول 12 ماه به ما بپیوندند.

همه هدف گوگل پلاس این است که تجربه ای دلنشین از کار با گوگل به کاربر بدهد». هم چنین وی در نظریاتش اعلام کرد که گوگل، نرم افزار Nik را به دست آورده است، شرکتی که عمدتاً به دلیل محبوبیت Instagram شناخته شده است (چیزی مانند برنامه ویرایش عکس Snapseed). تصاحب این برنامه خیلی زود پس از اینکه فیس بوک Instagram را خرید اتفاق افتاد (Instagram یک نرم افزار محبوب مربوط به عکس است).

مشخص است که گوگل نمی خواهد از این موج علاقه دیوانه وار که برای به اشتراک گذاشتن عکس وجود دارد، عقب بماند؛ بنابراین حالا دو شبکه اجتماعی بزرگ هردو برنامه های مربوط به عکس را در اختیار دارند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.