• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

یک سوم روسیه اینترنت ندارد

رایورز– با وجود افزایش قابل ملاحظه استفاده از اینترنت در روسیه، میلیون‌ها نفر از مردم این کشور هنوز به خدمات اینترنتی دسترسی ندارند. بررسی‌های جدید در روسیه نشان می‌دهد که یک سوم مردم این کشور پهناور هنوز از دسترسی به خدمات اینترنتی محرومند. این افراد در روستاها و شهرهای کوچک ساکن هستند.

به گزارش رایورز به نقل از اسکای‌نیوز، وزارت ارتباطات روسیه در وب سایت خود با اشاره به افزایش قابل ملاحظه استفاده از اینترنت در این کشور، گفت حدود 6700 منطقه مسکونی فاقد هر نوع امکان دسترسی به شبکه جهانی وب است. این تعداد برابر با 38 درصد مناطق مسکونی، روستاها و شهرهای روسیه است. خبرگزاری ریانووستی نیز با انتشار نتایج یک پژوهش اعلام کرد که در روسیه حدود 1300 منطقه مسکونی وجود دارد که هنوز سرویس‌های تلفن همراه در آن راه‌اندازی نشده است. این مناطق اغلب در داغستان، قره‌چای و چرکس، استاوروپول در منطقه کوهستانی قفقاز، نووسیبیرسک در سیبری، ناحیه خودمختار ننتس در شمال و جمهوری قالموقستان واقع شده است.

دولت فدرال روسیه قصد دارد تا سال 2018 اینترنت را در اختیار 93 درصد مردم این کشور یعنی بالغ بر 143 میلیون روسی قرار دهد. نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط یک موسسه دولتی در روسیه حاکی از آن است که حدود 52 میلیون روسی یعنی 45 درصد بزرگسالان این کشور، هر روز از اینترنت استفاده می‌کنند. حدود 57 میلیون نفر نیز در ماه حداقل یک بار به سراغ اینترنت می‌روند. در یک دهه گذشته استفاده از اینترنت در روسیه با استقبال و رشد برق‌آسایی همراه بوده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.