• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

101 شغل برتر IT

اطلاعیه سالیانه راهنمای حقوق Robert Half Technology که این هفته منتشر شد اطلاعات جالبی در مورد اینکه چه شغل هایی در حال پیشرفت است و چه شغل هایی راکد مانده اند به خوانندگان می دهد. مطلب منتشر شده از «راهنمای حقوق» شامل طیف حقوقی کنونی و برنامه ریزی شده برای سال 2013 در مورد 70 شغل IT از مدیر ارشد اطلاعات گرفته تا تحلیلگر پشتیبانی سیستم های ساده می شود و نشان می دهد پاداش ها در کدام حیطه کاری سریع ترین و کندترین رشد را دارند. این اطلاعات با مروری بر کاریابی های هشت ماهه اول سال 2012 و بررسی های سه ماهه ای که توسط مدیران ارشد انجام شده، به دست آمده است.

دستمزدهایی که بیشترین افزایش را دارند: 10 رهبر

شغل های IT که انتظار می رود در سال آینده بیشترین رشد را داشته باشند، به سه گروه تقسیم می شوند: ارتقاء موبایل و وب، شبکه و دیتا/بخش تحلیلگری. در وضع اقتصادی حاضر یک شغل متوسط در زمینه IT احتمالاً افزایشی بین 3% تا 4% خواهد داشت.

توسعه دهندگان برنامه های موبایل دارای بالاترین نرخ افزایش حقوق هستند که رقمی معادل 9% است. اما مهارت های شبکه که ریشه در نیاز گسترده دنیای امروز به پیوند خدمات مبتنی بر ابر با شبکه سازمانی دارد، نیز در فهرست کارهای پرطرفدار قرار دارد. این زمینه کاری چهار شغل از ده شغل برتر را به خود اختصاص داده است.

تقریباً تمام مدیران ارشد اطلاعاتی که با آنها صحبت کرده ایم، می گویند که پیدا کردن یک مدیر شبکه خوب کار بسیار سختی است. این شغل شاید چندان هم جذاب نباشد؛ اما مدیران و رهبران IT، واقعاً به دنبال چنین کسی می گردند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.