• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

14 وبسایت برتر 2013 در عرصه نرم افزار

پایگاه اینترنتی خبری -تحلیلی Zoomit.ir که در حوزه فناوری فعال است ، درگزارشی وب سایت های برتر سال 2013 دراین زمینه را معرفی کرد. این پایگاه خبری 14 وبسایت برتر که درسال 2013 درعرصه فناوری های نوین فعال بودند را انتخاب و به شرح ذیل اعلام کرد:

Postach.io

Postach.ico ابزاری قدرتمند است که به کاربر این امکان را می دهد که Evernote هر دستگاه را به پلتفرم وبلاگ نویسی تغییر دهد . اورنوت نرم افزاری است که با نصب آن می توانید خاطرات و نوشته های فردی را ثبت و توسط آن هماهنگ کنید.

 

Digg Reader

با به پایان رسیدن دوره خبرخوان گوگل در سال 2013 تعدادی دیگر از خبرخوان ها در دسترس قرار گرفتند که داوطلب جایگزینی با آن به شمار می رفتند. شاید بهترین راهکار از سوی Digg با اعلام محصول جدیدی موسوم به Digg Reader ارائه شد. این یک اپلیکیشن ساده و زیبا است که به ویژه در زمینه مصرف ترافیک اینترنتی صرفه جویی می کند.

 

Nextly

Nextly این وب سایت تلاش کرد شما خبرخوان را به دست فراموشی سپرده و به اخبار آنلاین به شیوه ای کاملا مشابه با تلویزیون علاقمند شوید. کاربرمی تواند بین منابع گوناگون خبری به آسانی جابجا شده یا به سادگی از یک موضوع عبور کند. این ویژگی مورد نیاز آن دسته از افرادی است که برای دریافت اخبار به یک خبرخوان نیازمند بوده و در عین حال مایلند از آخرین به روز رسانی های دوستان خود در شبکه های اجتماعی نیز مطلع شوند.

 

Canva

در مورد این وبسایت می گویند اگر خواهان افزودن طراحی و زیبایی به کار خود هستید، طرح های ارائه شده درآن به شما کمک خواهد کرد. با این ابزار به سادگی قادر به طراحی هایی زیبا هستید بدون آنکه نیازمند کسب مهارت های خاصی باشید. می توان از میان طیف گسترده ای از پیش زمینه، قالب، برچسب و دیگر جزئیات، موارد مناسب را انتخاب کرده و آنها را در کنار یکدیگر قرار داد.

 

Pop-up Archive

پاب آپ آرشیو ابزار جدیدی است که در گردآوری و استفاده از صدا به خبرنگاران، اصحاب رسانه، آرشیو کننده ها، تاریخ شناسان و سایر افراد کمک کرده و انجام امور را با سهولت بیشتری امکان پذیر می گرداند. وقتی که صدایی ضبط می کنید، کافی است آن را روی Pop-up Archive آپلود کنید. با این کار به طور خودکار از روی آن رونوشتی تهیه شده و در اختیار ضبط کنندگان قرار می گیرد. در عین حال همراه با صدای ضبط شده، فهرستی هم ارائه می شود که به کسانی که در جستجوی مواردی مشابه باشند از طریق ارائه داده هایی همچون تاریخ، شرکت کنندگان، مکان و اطلاعاتی از این دست یاری می رساند.

 

Smithsonian X 3D

این پروژه ای بلند پروازانه با هدف خلق اسکن سه بعدی کامل از اشیاء و مواد مصنوعی است. این سایت کاربر را با نرم افزار ارائه شده قادر می سازد با استفاده از طیف گسترده ای از جزئیات دقت کار خود را بالا ببرد. می توان با کمک آن خرچنگ آبی و حتی یک نواختر را بازسازی کرده و نتیجه کار را مشاهده کرد. البته بهتر است تورهای راهنما را از قلم نیاندازید.

 

TorSearch

اگرچه این سایت مدعی است گمنام باقی مانده، اما مدعی است که دارای ترافیک روزانه پر شماری است. کاربران فعال دراین سایت قادرهستند با استفاده از خطوط باز ارتباطی آن به اطلاعاتی دست می یابند که توسط موتورهای جستجویی همچون گوگل و بینگ قابل دسترسی نیست. TorSearch در نظر دارد این امکان را برای اکثر کاربران فراهم کند تا از امکانات این شبکه برخوردار شوند.

 

Phraseum

Phraseum این برنامه که درسایتی به همین نام ارائه شده یک ابزار بسیار ساده و کاربردی برای مرورگر است که به پیشرفت یادگیری زبان کمک می کند. با کمک آن می توان عبارات و اصطلاحاتی را جمع آوری و ذخیره کرد و حتی برای آنها برچسب طراحی نمود تا قابلیت بازیابی سریع داشته باشد.بدین صورت کاربر قادر است یک پایگاه اطلاعاتی قابل قبول در زمینه اصطلاحات موردنیازش فراهم کند. کار کردن با آن بسیار لذت بخش است.

 

Culturalist

اگر شما به جمع آوری مقالات مختلف علاقه دارید حتما اطلاع دارید که فهرست بندی آنها بهترین راه برای نظم بخشیدن به اطلاعات مورد نیاز و مفید می باشد. اما Culturalist در پی برداشتن گام های بلندتری در این زمینه بوده و در نظر دارد کاربر را وادارد تا فهرست های خود را به صورت موضوعی دسته بندی کند.

 

Iversity

این سایت مدع ارائه خدمات جدیدی است که در زمینه دوره های آموزش آنلاین پا به عرصه وجود نهاده است. این پایگاه در اصل شامل 24 دوره آموزشی رایگان است که در حدود 100,000 دانشجو را تحت پوشش قرار می دهد. شاخه های گوناگون علمی از فلسفه گرفته تا فیزیک، مهندسی، معماری، اقتصاد و حتی سیاست در طی این دوره ها آموزش داده می شوند.

 

Skethfab

دراین سایت به کاربر این امکان داده می شود که مدل های سه بعدی ارائه شده را انتخاب و به هر بخش از شبکه وب که تمایل دارد انتقال دهد .البته اینکار نه از طریق پلاگین بلکه فقط از طریق HTML5 امکان پذیر است. کار کردن با آن بسیار ساده است و استفاده کنندگان قادرهستند با کمک حرکات ماوس طرح ها را بچرخانند، روی آنها زوم کرده یا تراز آنها را تغییر داده و در نهایت این طرح ها را به آن چیزی که مد نظر داشتند، تبدیل نمایند.

 

NextStories

Next Stories، با مشاهده و بررسی آنچه م اکنون در حال خواندنش هستید، کار می کند. بدین صورت به شما فهرستی از مقالاتی مشابه که ممکن است بعدا تمایل به خواندن شان داشته باشید را ارائه می دهد و در واقع این کار را با بررسی انتخاب های معمول شما به انجام می رساند. شما می توانید سایت هایی را پیشنهاد داده یا بر اساس دسته بندی های خاص به دنبال اپلیکیشن های مورد نظرتان بگردید، اما به هر صورت عملکرد اصلی آن در جستجوی هوشمندانه سایت به سایت و دنبال کردن علایق معمول کاربراست.

 

Forecast.io

وقتی که مایلید در مورد وضعیت آب و هوا بیشتر بدانید این اپلیکیشن می تواند به کمک آید. چیزی که این اپلیکیشن در پی اثبات آن است، ارائه اطلاعات آب و هوایی در قالب اپلیکیشنی زیبا و درخشان است که با طراحی باشکوه و اطلاعات مورد نیاز با کمک یک کره زمین انیمیشنی که گرد خود می چرخد در اختیار کاربران قرار می گیرد.

 

Meetings.io

این سایت برنامه ای را برای کنفرانس ویدئویی ارائه می دهد که کار با آن بسیار راحت است، تنها کافی است به سراغ Meeting.io رفته، اتاقی را انتخاب نموده و برای همه دوستان تان دعوت نامه ارسال کنید.

 

Enthuse.me

سایت Enthuse.me کاربر را در تهیه زندگی نامه شخصی و طراحی زیبای آن کمک می کند. با استفاده از این برنامه رزومه یا بیوگرافی فرد یا یک سازمان در قالبی زیبا و ساده طراحی می شود .

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.