• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

70 درصد کاربران با گوشی هوشمند خرید می‌کنند

رایورز – 70 درصد صاحبان گوشی‌های هوشمند در سال جاری میلادی از این دستگاه برای انجام خریدهای آنلاین استفاده می‌کنند. مرکز تحقیقاتی IDC در گزارش جدید خود اعلام کرد، ۷۰ درصد صاحبان گوشی‌های هوشمند در سال جاری میلادی از این دستگاه برای انجام خریدهای آنلاین استفاده می‌کنند.

به گزارش رایورز، در بررسی جدید مرکز تحقیقاتی IDC مشخص شد ۶۹ درصد کاربران با این عبارت موافق بودند که گوشی هوشمند آنها یک دستگاه کاربردی و لازم برای انجام خریدهای آنلاین راحت‌تر و بهتر محسوب می‌شود.

در مقابل این افراد ۱۲ درصد کاربران اعلام کردند که گوشی هوشمند ابزار مناسبی برای خریدهای آنلاین محسوب نمی‌شود و کاربرد چندانی در این زمینه ندارد.

همچنین، ‌۷۰ درصد کاربران اعلام کردند که قصد دارد طی سال جاری میلادی بیش از گذشته از گوشی هوشمند خود برای انجام خریدهای آنلاین استفاده کنند و در مقابل ۱۱ درصد کاربران توضیح دادند چنین قصدی ندارند.

علاوه بر این مشخص شد کاربرانی که با گوشی هوشمند خریدهای اینترنتی خود را انجام می‌دهند بیش از افرادی که برای خریدهای آنلاین سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روند، آگاهی دارند و در مورد تصمیمات خود قاطع‌تر عمل می‌کنند.

از هر ۱۰ کاربردی که در این مطالعه شرکت کردند ۷ نفر توضیح دادند که پیش از انجام خریدهای آنلاین با گوشی هوشمند خود قیمت‌ها را بررسی می‌کنند و ۵۰ درصد آنها هم اظهار داشتند که پیش از خرید بررسی‌های منتشر شده مربوط به هر کالا را در گوشی هوشمند خود مطالعه می‌کنند.

مرکز تحقیقاتی IDC این مطالعه را روی ۱۰ هزار صاحب گوشی هوشمند انجام داد و بررسی حاضر در طول تعطیلات پایان سال ۲۰۱۳ میلادی انجام شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.