ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

95 درصد مردم با گوشی هوشمند به‌خواب می‌روند

رایورز – تقریبا همه کاربران اعتراف کرده‌اند که اگر دستگاه موبایلی شخصی‌شان از آن‌ها دور باشد، نمی‌تواند با خیال راحت به خواب بروند. همه ما علاقه زیادی به گوشی هوشمند خود داریم و سعی می‌کنیم در تمام طول روز آن را در کنار خود نگه داریم. اما بد نیست بدانید ۹۵ درصد ما حتی شب‌ها هم با در آغوش گرفتن گوشی هوشمند به خواب می‌رویم.

به گزارش رایورز، باید اعتراف کرد که گوشی هوشمند این روزها قابلیت‌هایی بیش از تماس صوتی و ارسال پیامک دارد و از عکس‌برداری و پخش فایل‌های صوتی گرفته تا جست‌وجوهای اینترنتی و وظایف کاری ما را انجام می‌دهد و همین مسئله باعث اعتیاد انسان به این دستگاه الکترونیکی جیبی شده است.

نتایج حاصل از بررسی جدید مرکز بریتانیایی Big Brand Beds نشان داده است که ۹۵ درصد صاحبان دستگاه‌های الکترونیکی موبایلی تا لحظاتی پیش از خواب از آن‌ استفاده می‌کنند و فقط در زمانی که به خواب می‌روند حاضر به ترک دستگاه‌های موبایلی هستند. این بررسی همچنین نشان داد که ۹۵ درصد جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله نیز همراه با گوشی هوشمند به تختخواب می‌روند و در نیمه‌های شب هم به ارسال و دریافت پیامک می‌پردازند.

 

 

البته توجه داشته باشید که ۵۰ درصد این گروه سنی در نیمه شب به خاطر ارسال انواع مختلف پیام بیدار می‌شوند و ساعت‌ها به خاطر این کار بیدار می‌دانند. نتایج این بررسی جدید همچنین ثابت کرده است که ۶۳ درصد مردم احساس می‌کنند که در کنار دستگاه موبایلی خود خواب خوبی نداشته‌اند و به طور دایم نگران دریافت پیامی هستند که از آن بی‌خبر بوده‌اند.

طبق آمار به‌دست آمده، ۱۵ درصد افراد ۱۹ تا ۶۴ سال به خاطر دستگاه موبایلی خود در هنگام شب کمتر از ۶ ساعت می‌خوابند و البته ۹۵ درصد کاربران اعلام کرده‌اند که اگر دستگاه موبایلی شخصی‌شان از آنها دور باشد، نمی‌تواند با خیال راحت به خواب بروند.

 

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.