کنفرانس رایانش ابری و مجازی سازی ایران برگزار می شود

1392/10/11

رایورز - کنفرانس رایانش ابری و مجازی سازی ایران با عنوان CloudTech در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، CloudTech با شعار ˈرایانش ابری، زیرساخت توسعهˈ و با هدف فرهنگ سازی کلان و بسترسازی تخصصی در کشور در حوزه رایانش ابری برگزار می شود.

بنابراین گزارش، بررسی راهکارها و دستاوردهای نوین در عرصه ذخیره سازی و پردازش اطلاعات ، مورد کاوی و ارائه مدل های موفق بین المللی و نمونه های موفق ملی، انتقال تجربیات در خصوص تکنولوژی های مجازی سازی و فناوری ابری ایران، بررسی امکان استفاده از فناوری ابری در صنعت و دولت الکترونیک و مدل های آن، عرضه آخرین دستاوردها و دانش فنی در قالب نمایشگاه تخصصی، ایجاد بستری برای ورود نیروهای جوان به حوزه فناوریهای ابری و معرفی شرکتهای برتر در حوزه فناوری ابری در کشور از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

خیام عسگری دبیر ارشد اجرایی همایش مجازی سازی و رایانش ابری محورها و موضوعات اصلی این همایش را آینده رایانش ابری در جهان و ایران ، معرفی پیشگامان رایانش ابری و بررسی مدل های موفق ، استفاده از رایانش ابری در ارائه خدمات دولتی و بهبود صنعت، استراتژی مهاجرت به رایانش ابری در سازمان ها، آشنایی با انواع تکنولوژی های مجازی سازی و راه اندازی آنها، مدیریت فناوری ابری و امنیت اطلاعات در ابرها عنوان کرد. وی همچنین از برگزاری نمایشگاهی به طور همزمان در زمان برگزاری این همایش خبر داد.

اخرین اخبار