شراکت دو غول فناوری برای عرضه نوع جدیدی از کامپیوتر

رایورز - به‌تازگی دو شرکت اچ.تی.سی و اچ.پی اقدام به برقراری مشارکتی ویژه کرده‌اند که به‌موجب آن این دو شرکت برای ساخت کامپیوترهای خانگی با برند وایو(vive) همکاری خواهند داشت.

به گزارش رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت‌های تک کامپیوتر که با نام اچ.تی.سی شناخته می‌شود قصد دارد تا واحد ارتباط بین سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را توسعه بخشد.

به‌ این‌ ترتیب مسئولان این شرکت در برنامه‌های خود قصد دارند تا نوعی از کامپیوترهای خانگی را با برند وایو تولید کرده و روانه بازار سازند.

با این‌ وجود این عمل برای این شرکت چندان آسان نخواهد بود و به همین دلیل نیز مسئولان اچ.تی.سی به سراغ یکی از شرکت‌های با تجربه در زمینه تولید کامپیوترهای خانگی رفته‌اند و قصد دارند تا این محصول را به‌صورت شراکتی تولید و عرضه کنند.

شریک اچ.تی.سی در این پروژه بزرگ، شرکت اچ.پی خواهد بود و به‌احتمال فراوان این محصول همان‌طور که از نام آن مشخص است قرار است تا با قابلیت پشتیبانی از عینک واقعیت مجازی اچ.تی.سی ساخته شود.

هنوز به‌ هیچ‌ عنوان مشخص نیست که این محصول دارای چه مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌ای خواهد بود و حتی زمان تقریبی عرضه آن به بازار نیز مشخص نشده است.