Dell شرکت فروشنده حفاظت اطلاعات Credant را می خرد

رایورز - شرکت فناوری Credant بخشی از ارائه امنیتی Dell  می شود. Dell  توافق می کند شرکت فروشنده حفاظت اطلاعات Credant را به دست آورده و می خواهد فناوری های این شرکت را به بخش امنیتی خود اضافه کند. این دو شرکت شرایط این معامله را فاش نکرده اند.

Credant که در سال 2001 پایه گذاری شده، در ادیسون واقع در تگزاس مستقر است که حدود 200 مایلی شمال دفاتر مرکزی Dell در Roun Rock تگزاس می باشد. Credant فروشنده نرم افزار و سرویس های کدگذاری اطلاعات است که امنیت اطلاعات را هنگام جابجایی بین کامپیوترها، موبایل ها، یو.اس.بی ها، ابرها و جاهای دیگر تأمین می کند.

این شرکت برای جابجایی ایمن داده ها بین تمام این سکوها یک کنسول واحد ارائه می کند و می گوید که نرم افزارش با سیستم های کنونی مدیریت شرکت همخوانی دارد. این شرکت مدعی است بیش از دو میلیون نقطه پایانی(Endpoints)  بین صنایع مختلف از جمله صنایع دفاع، بهداشت، رسانه های عمومی و دانشگاه ها را ایمن می کند.

Dell  اعلام کرده است که از نرم افزار Credant برای تقویت توانایی های امنیتی کامپیوترهای  Latitude، OptiPlex و Precision خود استفاده خواهد کرد. Dell  هم اکنون نیز یک توافقنامه برای توسعه مشترک با تولیدکننده تجهیزات اصلی با شرکت Credant  دارد و از فناوری این شرکت برای محصولات حفاظت امنیت Dell و کدگذاری استفاده می کند.

منبع: