• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

FixYa شکایات کاربران حرفه ای را در مورد Ultrabook ها و MacBook Air فاش می کند

رایورز – اگر در فکر انتخاب یک Ultrabook یا MacBook Air نازک و براق هستید، بهتر است ابتدا گزارش سپتامبر 2012 FixYa را چک کنید. گزارش جدید فاش می کند که بزرگترین مشکلی که کاربران در مورد MacBook Air و شش Ultrabook محبوب دیگر از جمله Asus Zenbook Prime, Lenovo ThinkPad X1 Carbon و VizioThin+Light.FixYa با آن مواجه شده اند، یک سایت رفع مشکل است که در ماه بیش از 25 میلیون بازدید کننده دارد.

این شرکت در گزارش محصول Ultrabook رایج ترین شکایات و پرسش ها در مورد لپ تاپ هایش را از اعضایش جمع آوری کرد. MacBook Air مشکلات منحصربه فرد خودش را دارد، شاید به این دلیل که از نظر فنی MacBook Air واقعاً یک Ultrabook نیست.

مشکلات معمول  MacBook Air شامل حافظه پایین (25% موارد گزارش شده)، خاموش شدن بر اثر داغ کردن (25%) می شود. در ضمن دارندگان MacBook Air از این مساله که تعمیر این مدل دشوار است و کیفیت بلندگوهایش نیز پایین است شکایت داشته اند. حدود 15% کاربران مشکلات دیگری داشتند.

طبق مطالعات انجام شده، معمول ترین مشکلات Ultrabook به طول عمر کم باتری، کیفیت پایین صفحه نمایش و عملکرد کند آن برمی گردد. البته موارد مطرح شده در دستگاه های مختلف متفاوت بوده است.

تقریباً 45% از کاربران Asus Zenbook Prime خطای صفحه لمسی دستگاه هایشان را گزارش کرده اند. البته احتمالاً این مسئله در مورد نسخه های قدیمی تر Zenbook است، زیرا Asus صفحه لمسی UX31A جدید را ارتقاء داده است.

نقد دنیای کامپیوتر (PCWorld) در مورد Asus Zenbook Prime UX31A نشان می دهد که مسئله لمس کردن صفحه در UX31A  بهتر شده است. به علاوه دارندگان لپ تاپ Zenbook می گویند این لپ تاپ مشکل کیبورد  نیز دارد، کیبورد آن کند است، داغ می کند و سر و صدای اضافه دارد.

مشکل عمده گزارش شده در مورد  Lenovo ThinkPad X1 Carbon عمر باتری آن است (35%)، خطای لمس صفحه با اختلاف کمی در رتبه دوم مشکلات قرار دارد (30%). در مورد خطاهای لمس صفحه کاری نمی شود کرد اما کوتاهی عمر باتری را می توان با کمی تغییر بهتر کرد. 

از نقدی که دنیای کامپیوتر (PCWorld) بر X1 Carbon نوشته است این طور برمی آید که طول عمر باتری آن معقول است و تا 6 ساعت و 11 دقیقه هم می تواند دوام بیاورد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.