• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Helpouts، سرویس جدید و خلاقانه گوگل

رایورز – هلپ آتس، یک سرویس پرسش و مشاوره ویدئویی است. هر چند گوگل تا کنون سرویس‌های فراوانی به کاربران اینترنت عرضه نموده ولی به نظر می‌رسد جای خالی «کارشناسان واقعی» در این سرویس‌ها خالی است.

سرویس جدید گوگل به نام هلپ آتس (Helpouts) را می‌توان انقلابی در زمینه سرویس‌های مشاوره اینترنتی خواند. به گزارش رایورز، کاربران با مراجعه به helpouts.google.com می‌توانند برای حل مشکل خود دست به جست‌وجو زده و از کارشناسانی که در لیست پاسخ‌ها ظاهر می‌شود، کمک بگیرند.

گوگل این سرویس را کمک واقعی از کارشناسان واقعی در زمان واقعی توصیف کرده است. در واقع هلپ آتس یک سرویس پرسش و مشاوره ویدئویی است و افراد با استفاده از آن می‌توانند مشکلات خود را برطرف نموده و اگر حرفه و تخصصی دارند، به دیگران نیز کمک دهند.

موضوعات که هلپ آتس پوشش می‌دهد بسیار گسترده بوده و از نحوه به کارگیری وسایل منزل گرفته تا آشپزی، آرایش چهره، آموزش، سلامتی، تناسب اندام و غیره را شامل می‌شود.

هر کاربری که در گوگل پلاس حساب داشته باشد می‌تواند از این سرویس بهره ببرد. بیشتر کمک‌ها پولی هستند و از کاربر متقاضی درخواست پرداخت یک دلار یا بیشتر دارند ولی برخی از آنها رایگان هستند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.