اپلیکیشنی برای کمک به افزایش مشارکت در اینستاگرام

رایورز - برای رشد برند یا کسب و کار، ابزارهایی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آنها در رسانه‌های اجتماعی بیش از پیش بدرخشید.

به نقل از ونچربیت،  وقتی کاربری بخواهد چند مشتری را به سمت کسب و کار خود بکشد باید محتوایی بسیار جذاب و عالی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کند.
 
درک نحوه کار با ترندها و ترفندها در جهان شبکه‌های اجتماعی و صعود از طریق این مسائل، برای کسب و کارها بسیار مهم است؛ زیرا برخی از کسب و کارها از طریق همین موضوع به درآمدهای عظیم دست یافتند. برخی از تحلیلگران بر این باورند که اینستاگرام، مهم‌ترین و قدرتمندترین پلتفرم شبکه‌های اجتماعی در جهان است. ابزارهای مختلفی وجود دارد که می‌تواند به کاربران کمک کند که در اینستاگرام بهتر دیده شوند. یکی از این ابزارها، “Planagram Agency Plan” است. این اپلیکیشن عالی به رشد برند شما کمک شایانی می‌کند. اشتراک سه ساله در این اپلیکیشن با بیش از 95 درصد تخفیف، با 34.99 دلار انجام می‌شود.
 
هر کس که در اینستاگرام پستی منتشر می‌کند، می‌داند که مشارکت کاربران در هر پست با افت و خیزهایی روبروست و دلیل آن هم این است که اکثر افراد در طول 24 ساعت در زمان‌های متفاوتی از اینستاگرام استفاده می‌کنند و این موضوع به موقعیت مکانی افراد بستگی دارد. اپلیکیشن مذکور این کار را خود انجام می‌دهد و پست را زمانی منتشر می‌کند که بیشترین مشارکت را جذب کند. امکان زمان‌بندی برای انتشار پست‌ها نیز وجود دارد.

منبع: