رابط محاوره‌ای توییتر با ظاهری زیبا و رنگارنگ

رایورز - اخیرا توییتر اعلام کرد که قصد دارد یک برنامه بتای جدید راه‌اندازی کند و قابلیت‌هایی که قصد دارد در آینده عرضه کند را تست و آزمایش نماید.

 

رابط فعلی توییتر شبیه یک اپلیکیشن چت است که برای یک پروژه دانشگاهی طراحی شده است. این شرکت قصد دارد با طراحی و تغییر ساختار در محاوره‌ها و مکالمات، ساختار پلتفرم را به شکلی جدید درآورد که به تازگی از این رابط رونمایی شد. 

 
به نقل از نکست وب،گزارش‌ها و تصاویری که از این رابط منتشر شده است، بیانگر گونه‌های مختلف رنگ در این رابط است. توییتر اعلام کرد که قصد دارد پاسخ‌های دارای کد رنگی را در آینده به این رابط اضافه کند تا  افرادی که شما را دنبال می‌کنند و افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند، متمایز نماید.

 

توییتر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی، طرح و برنامه خود را به گونه‌ای تنظیم کرده است که پاسخ‌های موجود در این رابط به صورت الگوریتمی مرتب شود تا خواندن آنها نیز آسان‌تر شود.

 


همان‌طور که در گذشته دیدیم، پست‌هایی که با استفاده از الگوریتم مرتب شوند، سازگاری چندانی با کاربران ندارند و توییتر مجبور است که یک دکمه مخصوص برای تغییر حالت بین حالت مرتب‌سازی بر اساس زمان و الگوریتم قرار دهد.
 
توییتر در یکی از آزمایشات خود سعی کرد که آیکون‌های مشارکت (توییت مجدد و قلب) را حذف کند تا مکالمه بهتر به نظر برسد. این آیکون‌ها فقط زمانی ظاهر می‌شود که شما روی یک پست خاص کلیک می‌کنید. 

منبع: