به‌زودی گوشی Surface Phone مایکروسافت عرضه می‌شود

رایورز - کاربران و کارشناسان جهانی از مدت‌ها قبل منتظر گوشی هوشمند Surface Phone مایکروسافت بودند و این بار اخبار جدیدی در مورد دستگاه مذکور منتشر شده است.

به گزارش رایورز به نقل از وین‌بِتا، با روی کار آمدن سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایلی احتمال برای عرضه این گوشی هوشمند بیشتر شده است و برخی منابع آگاه اعلام کردند که مایکروسافت حتی طراحی آن را هم به پایان رسانده است.

مرکز Windows Weekly به تازگی مصاحبه‌ای را با «کریس کاپوسِلا» مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت انجام داد و این اتفاق هم توانست اطلاعات جدیدی در مورد Surface Phone نمایان کند.

اگرچه کاپوسِلا به صورت مستقیم به تولید این گوشی هوشمند اشاره نکرد، ولی توضیح داد که ویندوز ۱۰ موبایلی قرار است به صورت کاربردی‌تر در اختیار کاربران جهانی قرار بگیرد و به عنوان بخشی از بدنه سخت‌افزاری مایکروسافت توسعه یابد.

او توضیح داد که شرکت مایکروسافت قصد دارد استراتژی‌های سخت‌افزاری خود را برای حضور در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند به‌روز کند و بر این اساس می‌توان پیش‌بینی کرد در آینده نزدیک از گوشی هوشمندی با نام Surface Phone هم رونمایی شود. «ماری جو فولی» از مجریان این مرکز خبری از کاپوسلا پرسید که برای هوادران ویندوز در سال ۲۰۱۶ میلادی چه خبری دارد.

او پاسخ داد: «ما کاملا از موقعیت خود در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند آگاه هستیم و طی سال گذشته تلاش‌های گسترده‌ای انجام دادیم تا بتوانیم به جایگاه بهتری دست پیدا کنیم. در سال جدید مهم‌ترین هدف ما افزایش رضایتمندی هواداران است و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در عرصه تجاری در بازار جهانی تلفن همراه موفقیت بیشتری کسب کنیم. در این فرآیند کاربران سازمانی که می‌خواهند گوشی با خدمات ویژه خریداری کنند هم سراغ مایکروسافت خواهند آمد.»