چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟

رایورز - در آی.اُ.اس 12 با زدن تاگل وای‌فای در مرکز کنترل، وای‌فای به طور ثابت خاموش نمی‌شود بلکه این کار صرفا به صورت موقتی انجام می‌گیرد و روز بعد مجددا فعال خواهد شد.

 

اما باید از چه ترفندی استفاده کرد تا این قابلیت به طور ثابت خاموش شود؟ به نقل از اوبرگیزمو، برای این کار باید ابتدا وارد تنظیمات شده و پس از آن وارد بخش وای‌فای شوید. بعد از این مرحله باید روی تاگل وای‌فای بزنید تا رنگ آن دیگر سبز نباشد. با این کار وقتی وارد مرکز کنترل می‌شوید، مشاهده می‌کنید که یک خط تیره مورب روی شکل وای‌فای کشیده شده است و از اینجا متوجه می‌شوید که گزینه وای‌فای برای همیشه غیرفعال شده است.

 

 

در صورتی که مجددا خواستید وای‌فای را فعال کنید، مجددا همین مسیر را دنبال می‌کنید و وای‌فای را به همین شکل فعال می‌کنید. توجه داشته باشد که در صورتی که داده شما محدود باشد و پس از استفاده فراموش کنید که وای‌فای را خاموش کنید، مطمئنا مقدار زیادی از داده شما تمام خواهد شد.
 
یک سری از قابلیت‌ها با خاموش کردن وای‌فای از کار می‌افتد که می‌توان به برخی از آنها اشاره کرد. اولا امکان پشتیبان‌گیری بی‌سیم از آیفون از بین می‌رود، ضمن اینکه وقتی وای‌فای شما خاموش باشد، اپلیکیشن‌های شما فقط می‌توانند تا سقف 150 مگابایت دانلود داشته باشند.

منبع: