بالاخره جزئیات دستگاه عجیب بلک‌بری منتشر شد

رایورز- آنچه که از این تصاویر به‌دست می‌آید این است که Passport یک دستگاه الکترونیکی بزرگ است که البته نه می‌توان آن را گوشی هوشمند خواند و نه آن را فبلت دانست. مدیر شرکت بلک‌بری هفته‌پیش در حالی که یک دستگاه عجیب در دستان خود داشت، آن با را با نام Blackberry Passport معرفی کرد و همین اتفاق باعث شد تا رسانه‌های خبری هر کدام تعبیر متفاوتی از این محصول داشته باشند.

به گزارش رایورز، در جریان این اتفاقات شایعه‌پراکنی توسط منابع آگاه آغاز شد و این بار برخی رسانه‌ها تصاویری منتشر کرده‌اند که مربوط به Passport می‌شود و البته یک تصویر ویدیویی کوتاه نیز از آن منتشر شده است که در این دستگاه عجیب که البته شباهت چندانی به گوشی‌های امروزی ندارد، کاربر در حال جست‌وجوی اینترنتی است. آنچه که از این تصاویر به‌دست می‌آید این است که Passport یک دستگاه الکترونیکی بزرگ است که البته نه می‌توان آن را گوشی هوشمند خواند و نه آن را فبلت دانست. در این تصاویر دستگاه عجیب Passport در کنار گوشی هوشمند آیفون ۴ قرار گرفته است تا تفاوت اصلی میان آنها مشخص شود.

 

 

صفحه‌کلیدی که برای این محصول در نظر گرفته شده با آنچه که تاکنون دیده‌اید متفاوت است. اگرچه این صفحه‌کلید از نوع کامل و QWERTY است، اما برخلاف مدل‌های مشابه تمام کلیدها در سه ردیف طبقه‌بندی شده‌اند و البته برخی کارشناسان می‌گویند که شاید تایپ کردن در این صفحه‌کلید آسان‌تر باشد.

 

 

تصاویر منتشر شده از سوی منابع آگاه تایید می‌کند که Passport باتری پرقدرت ۳۴۵۰ میلی‌آمپری را در خود جا داده است و به همین خاطر می‌توان توانایی ذخیره‌سازی انرژی به اندازه یک فبلت را از آن توقع داشت. البته باتری پرقدرت این دستگاه متصل به بدنه طراحی شده است و به همین خاطر امکان تعویض آن توسط کاربران وجود ندارد.

 

 

شرکت بلک‌بری برای این محصول رم ۳ گیگابایتی در نظر گرفته است و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌توان به حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و نمایشگر LCD با کیفیت ۱۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل اشاره کرد.

 

 

این دستگاه الکترونیکی عجیب و همراه قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD دارد و با توجه به اینکه درب پشت بدنه باز نمی‌شود، ورودی سیم‌کارت از قسمت بالایی آن است.

 

 

بخش سخت‌افزاری این دستگاه کاملا منحصر به‌فرد است و البته این مسئله به تنهای نمی‌تواند کاربران را مجاب به خرید Passport کند.

منبع: