سرفیس پرو ۳ هنوز به بلوغ نرسیده است

رایورز- به نظر می‌رسد که مایکروسافت علیرغم عرضه دو نسل از تبلت سرفیس پرو هنوز به درک درستی از آنچه در نظر دارد نرسیده است. تبلت سرفیس پرو ۳ با امکانات سخت‌افزاری بی‌نظیر خود می‌تواند هر دوستدار فناوری را به‌شدت برای داشتن خود وسوسه نماید، ولی این امکانات هنوز برای توفیق این محصول کافی نیستند زیرا هنوز دسته اصلی مخاطبین این تبلت مشخص نشده است و همین امر نیز به فروش آن لطمه خواهد زد.

همچنین شرایط تبلیغات این تبلت چندان مناسب نیست و به نظر می‌رسد‌ که مایکروسافت هنوز تکلیف خودش را با این موضوع روشن نکرده است.

به گزارش رایورز، این تبلت با داشتن پردازنده‌های سری core i5 و core i7 و سیستم‌عامل ویندوز ۸.۱ به‌خوبی از نظر سخت‌افزاری توان اجرایی منحصر به فردی را خواهد داشت ولی داشتن یک صفحه‌کلید بزرگ بر روی آن موجب شده است تا وزنی نزدیک به ۹۰۰ گرم برای این محصول وجود داشته باشد و این امر می‌تواند عامل بازدارنده دیگری برای این تبلت باشد.

 

 

هنوز میزان موفقیت این مدل در بازار قابل پیش‌بینی نیست. ولی از نظر سخت‌افزاری عاقلانه نیست که این تبلت را ضعیف بنامیم، و باید اذعان نمود که با این تبلت می‌توان به بالاترین تجربه سخت‌افزاری از یک دستگاه همراه ویندوزی دست یافت.

منبع: