چینی‌ها برای لباس صاحبان iPhone 6 Plus جیب بزرگ می‌دوزند

رایورز - شرکت مخابراتی China Unicom که به تازگی عرضه رسمی دو مدل جدید گوشی‌های هوشمند اپل در کشور چین را آغاز کرده است، برای فروش iPhone 6 Plus کمی مشکل دارد و چون این گوشی هوشمند بزرگ در جیب کاربران جا نمی‌شود، راه حل جدید برای این مسئله ارایه کرده است.

به گزارش رایورز، از زمان ورود گوشی هوشمند iPhone 6 و iPhone 6 Plus به بازار چین حدود یک هفته می‌گذرد و هم‌اکنون نخستین بازخوردها از کاربران چینی این محصول به گوش رسیده است.

شرکت مخابراتی China Unicom دومین اپراتور موبایلی بزرگ چین محسوب می‌شود و بر اساس بررسی‌های خود متوجه شده است که مردم هنگام خرید iPhone 6 Plus با این مشکل مواجه شده‌اند که نمی‌توانند این فبلت را در جیب خود جا دهند.

اما این شرکت مخابراتی بزرگ چندین خیاط ماهر استخدام کرده و در تمام فروشگاه‌های خود در سراسر کشور چین محل‌های ویژه برای فعالیت آنها در نظر گرفته است.

بر این اساس، مشتریان China Unicom که قصد خرید iPhone 6 Plus را دارند می‌توانند به مرکز خیاطی این شرکت مخابراتی مراجعه کنند جیب بزرگ‌تر برای لباس آن‌ها دوخته شود و حمل این گوشی هوشمند بزرگ برای آن‌ها آسان شود.

 

 

این شرکت مخابراتی بزرگ طرح دوختن جیب‌های بزرگ برای مشتریان اپلی خود را با نام Pocket Plus معرفی کرده است و ادعا می‌کند که با این کار توانسته رضایت بیشتری از مشتریان جلب کند.

منبع: