دسترسی به سرویس تلویزیون اینتل بر روی موبایل

اریک هاگرز مدیر بخش تجاری مربوط به تلویزیون در شرکت اینتل به CNET می گوید که این شرکت قصد دارد با این سرویس جدید از برند اینتل دور بماند تا مردم به طور خودکار به اینتل فکر نکنند. اینتل می خواهد صنعت تلویزیون را دچار دگرگونی بزرگی کند و این دگرگونی فقط از طریق دستگاه های گیرنده دیجتال تلویزیونی -که اینتل برنامه ریزی کرده است- رخ نخواهد داد.

اریک هاگرز مدیر کل اینتل امروز به CNET گفت که سرویس تلویزیون جدید اینتل -که مبتنی بر اینترنت است- بر روی موبایل هم در دسترس خواهد بود اما ممکن است مدتی طول بکشد تا این برنامه بر روی همه سکوها قابل ارائه باشد. وی این فرآیند را با راه اندازی iPlayer بی بی سی مقایسه کرد، پروژه ای که وی زمانی که در آن شرکت بود، سرپرستی می کرد.

چیزی که ما می دانیم این است که اینتل امسال سرویس تلویزیونی اینترنتی و دستگاه گیرنده دیجیتالی ارائه می دهد که به کاربران امکان تماشای زنده تلویزیون و انتخاب برنامه دلخواه را می دهد. اینتل بخش سخت افزار و خدمات را به طور مستقیم به مصرف کنندگان  ارائه خواهد داد و دستگاه گیرنده(که از قطعاً از چیپ ست های اینتل در آن استفاده شده است) به همراه یک دوربین خواهد بود که می تواند تشخیص دهد چه کسی جلوی تلویزیون نشسته است. این سرویس ارزان قیمت نخواهد بود و به صورت یک مجموعه چند دستگاهی ارائه خواهد شد، اما اینتل می گوید این برنامه خیلی بهتر از آنی است که مصرف کنندگان عادت دارند.

منبع: