پلی استیشن 4: انتظار چه چیزی را داشته باشیم، به چه چیزی نیاز دارد و چرا

رخداد پلی استیشن 4 سونی -که به زودی برگزار می شود- دریچه های سد خود را به روی سوالات ما در مورد این سخت افزار باز کرده است و ما را مجبور می کند تصور کنیم چه چیزی باید اضافه شود تا رضایت همه جلب گردد.

رخداد 20 فوریه سونی در شهر نیویورک به احتمال زیاد خبر ورود پلی استیشن 4 را به همراه خواهد داشت و به طور همزمان نسل جدید بازهای کنسولی را معرفی خواهد کرد (با تأسف برای Wii U که دیگر جزء نسل گدشته حساب می شود). شایعه پراکنان جزئیات محرمانه ای را فاش کرده اند که می گوید Xbox 360 هم قبل از نمایشگاه بزرگ بازی های E3 در لس آنجلس -که در ماه ژوئن برگزار می شود- به بازار خواهد آمد.

خبر بزرگ این که هردو کنسول امسال به بازار خواهند آمد. در دنیای بازی این پیشرفت خیلی سریع است زیرا معمولاً 12 تا 15 ماه پس از به بازار آمدن یک بازی، نسل بعدی آن وارد عرصه می شود. حدود شش سال و نیم پیش مایکروسافت با بیرون دادن Xbox 360 در نوامبر 2005 سونی را شکست داد، در حالی که سونی یک سال بعد با پلی استیشن 3 همین کار را کرد.

در حرکتی مشابه در بخش نظرات ویدئویی یوتیوب، سونی اطمینان حاصل کرده است که پلی استیشن 4 اولین سر و صدای 2013 را به خود اختصاص دهد. جدای از اینکه مردم آماده ورود این دو کنسول هستند یا نه، این کنسول های نسل آینده پا به عرصه خواهند گذاشت. روز 20 فوریه شرکت سونی در رخدادی که به احتمال زیاد چشم دنیا را به پلی استیشن جدید باز خواهد کرد، اولین تیر را در شهر نیویورک پرتاب خواهد کرد.

منبع: