توسعه خدمات Office 365 مایکروسافت برای کارمندان بخش فروش

رایورز - طرح Office 365 Enterprise K1 که هم‌اکنون ارایه شده است 2 گیگابایت فضای مجازی رایگان در اختیار کاربران سازمانی می‌گذارد.

شرکت مایکروسافت در تلاش است قابلیت‌های جدید خود را به مجموعه نرم‌افزاری سازمانی مشهور خود Office 365 اضافه کند تا از این طریق، فعالیت‌های گروهی در این بسته نرم‌افزاری برای کاربران و شرکت‌ها آسان‌تر شود.

به گزارش پی‌سی‌ورلد، در حال حاضر طرح Office 365 Enterprise K1 که هم‌اکنون ارائه شده است، ۲ گیگابایت فضای مجازی مبتنی بر سیستم OneDrive for Business را در اختیار کاربران سازمانی می‌گذارد. در این فضا، مایکروسافت امکان دسترسی آنها به خدمات Teams، PowerApps و Flow مایکروسافت را به سهولت فراهم می‌کند.

همچنین کاربرانی که در این طرح اشتراک دارند می‌توانند از طریق سیستم Skype for Business پیام‌های فوری ارسال کنند و با سیستم Skype Meeting Broadcast در کنفرانس‌های ویدئویی شرکت کنند.

سیاست اساسی مایکروسافت این است که با توسعه خدمات سازمانی مجموعه نرم‌افزاری Office 365 تلاش کند برای آن دسته از کاربرانی که وقت کمتری را به رایانه اختصاص می‌دهند، بهترین خدمات کاربردی را ارائه دهد. بدین ترتیب، کاربران بهترین بهره‌برداری را از خدمات این سرویس خواهند برد.

 

 

گفتنی است تمامی این قابلیت‌ها برای آسان‌سازی فعالیت‌های کارمندان بخش فروش ارائه شده است. شایان ذکر است طرح K1 مایکروسافت به گونه ای طراحی شده است که سازمان‌ها به‌ازای هر کاربر که در آن مشترک می‌شود می‌بایست ماهانه ۴ دلار پرداخت کنند.