عرضه بروزرسانی پاییزی سازندگان ویندوز 10 برای کسب‌وکارها

رایورز - مایکروسافت اعلام نمود نسخه 1709 بروزرسانی سازندگان را -که اکتبر سال گذشته عرضه شده بود- جهت استقرار در کسب‌وکارهای مختلف ارائه نموده است.

بروزرسانی پاییزی سازندگان سیستم‌عامل ویندوز 10 توسط مایکروسافت، به صورت رسمی جهت استقرار در کسب‌وکارها منتشر شد. این بروزرسانی که نسخه 1709 است، اکنون برای تمام دستگاه‌های سازگار با ویندوز 10 در تمام جهان، در دسترس است.

این نسخه به صورت عمومی، 17 اکتبر عرضه شده بود. به گفته مسئولان شرکت مایکروسافت، این نسخه با سرعتی باورنکردنی در 100 میلیون دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش زد.دی نت، مایکروسافت از مدت‌ها پیش، نگاه ویژه‌ای به واقعیت افزوده داشته و با بروزرسانی جدید ویندوز نیز توجه زیادی به این بخش نموده است. اکنون کاربران به کمک ابزارهای موجود می‌توانند مدل‌های سه بعدی بسازند و آنها را به کمک تکنولوژی واقعیت افزوده، به دنیای واقعی بیاورند.

ارائه ویندوز جدید به معنای تدابیر امنیتی جدیدتر است. با دریافت این بروزرسانی، ویندوز نسبت به نفوذ باج‌افزارهایی نظیر واناکرای مقاوم‌تر می‌شود.

همچنین مایکروسافت قابلیتی به این نسخه از ویندوز اضافه کرده تا کاربران بتوانند رمزهای عبور و کدهای پین خود را مستقیماً از لاک اسکرین بازگردانند تا بدین صورت از قفل شدن تصادفی حساب‌های کاربری خود جلوگیری به عمل آورند.

 

 

شرکت مایکروسافت تضمین نموده است محیط‌های سازمانی می‌توانند با خیالی آسوده از این نسخه استفاده نمایند و هیچ نگرانی جدی امنیتی، آنها را تهدید نمی‌کند.

این نسخه از جدیدترین بروزرسانی‌های امنیتی برخوردار است. البته ممکن است در درازمدت، این صحبت واقعیت نداشته باشد، چرا که تهدیدات امنیتی همواره بروز شده و گاه مهار آنها مشکل می‌گردد.

بروزرسانی سازندگان ویندوز 10 قوی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راه جهت تجربه واقعیت ترکیبی خواهد بود. مایکروسافت اعلام کرد به زودی شرکت‌های HP ،Lenovo ، Asus ،Dell و Acer هدست‌های واقعیت افزوده مربوطه را عرضه خواهند کرد. این هدست جدید با دارا بودن سنسورها و امکانات منحصربفرد، راه‌اندازی و کاربری راحت‌تری را به کاربران عرضه خواهد نمود.