مایکروسافت مشکل به‌روزرسانی ویندوز 10 را برطرف کرد

رایورز - مایکروسافت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات حاصل از به‌روزرسانی اخیر ویندوز 10 انجام داد و در نهایت اعلام کرد که اشکال اخیر این به‌روزرسانی که فایل‌ها را حذف می‌کرد پس از تلاش کارشناسان برطرف شده است.

 

شرکت مایکروسافت به تازگی جدیدترین و آخرین به‌روزرسانی ویندوز 10 را به بازار عرضه کرد. پس از عرضه این به روزرسانی کاربران اعلام کردند که در این نسخه، یک اشکال مهم و اساسی دیده می‌شود. برخی از فایل‌های کاربران معترض پس از به‌روزرسانی ویندوز پاک شده بود. خبر خوش این‌که متخصصان شرکت مایکروسافت تمام تلاش خود را به کار بستند و موفق شدند که این اشکال را برطرف کنند و به تازگی جدیدترین نسخه به روزرسانی ویندوز اینسایدر را منتشر کردند.

به نقل از اوبرگیزمو، شرکت مایکروسافت اعلام کرد: «گزارش‌های زیادی در رابطه با اشکالات موجود دریافت کردیم و تمام این موضوعات را بررسی و تجزیه و تحلیل کردیم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اشکال کار از کجاست و به رفع آن اشکال پرداختیم و خوشبختانه موفق شدیم که این مشکل را حل نماییم.»
 


این شرکت در ادامه بیانیه خود افزود: «قصد داریم که به زودی گامی جدید برای عرضه به‌روزرسانی اکتبر ویندوز 10 برداریم و نسخه جدید را در اختیار جامعه هواداران ویندوز اینسایدر قرار دهیم. کماکان در حال بررسی بازخوردها هستیم و تلاش می‌کنیم که در یک فرصت مناسب گام‌های بعدی را برای بهبود و پیشرفت ویندوز 10 برداریم.»


گفتنی است این ویندوز فقط برای هواداران اینسایدر عرضه شده است و در واقع کسانی که اینسایدر محسوب نمی‌شوند قادر به دریافت این به‌روزرسانی نخواهند بود. عرضه مجدد به این خاطر انجام شد که کاربران بدانند مایکروسافت به مسائل رسیدگی می‌کند و کاربران می‌توانند وجود هر گونه اشکال و ایراد را به اطلاع دهند تا ما با بررسی معایب  و مزایا، مسیری که ویندوز 10 باید در آن هدایت و مدیریت شود را مشخص نماییم.»
 
با این وجود مایکروسافت از تمامی افرادی که فایل‌هایشان حذف شده است، درخواست کرد که با مرکز پشتیبانی مایکروسافت تماس بگیرند و اعلام کرد که می‌تواند با ابزارهایی کارآمد این فایل‌ها را بازگردانی کند. البته ممکن است که این کار برای کاربران و سیستم کمی مشکل باشد ولی در نهایت فابل‌ها قابل بازگردانی هستند.

منبع: