اخبار رایورز

رایورز - بیمارستان هزار تخت خوابی امام رضا (ع) مشهد در راستای اجرای فرآیند اعتباربخشی، به کمک سیستم مدیریت فرآیند های کسب و کار رایورز (RayBpms)، خودارزیابی و ارزیابی داخلی خود را به انجام رساند.

رایورز - سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه روزهای 28 و 29 دی ماه سال جاری در سالن همایش های صدا و سیمای مرکز جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

رایورز - سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه در روزهای28 و 29دی‌ماه 1395در مرکز همایش‌های سازمان صدا و سیما و با حضور مدیران ارشد و اهالی رسانه برگزار خواهد شد.

رایورز - قرارداد طراحی، تولید و استقرار درگاه یکپارچه ارایه خدمات الکترونیکی اقتصادی و مالی کشور فی مابین شرکت رایورز و وزارت امور اقتصادی و دارایی منعقد شد.

رایورز - سمینار بهبود فرایندهای سازمان با رویکرد BPM و ابزار BPMS، روز گذشته در سالن اجلاس معاونت توسعه و فناوری رسانه صدا و سیما برگزار گردید.

رایورز - سمینار بهبود فرایندهای سازمان با رویکرد BPM و ابزار BPMS ، سه شنبه شانزدهم آذرماه سال جاری، در آمفی تئاتر ساختمان شماره 2 معاونت توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا و سیما با همکاری شرکت مهندسی نرم افزار رایورز برگزار خواهد شد.

رایورز - سامانه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف «ترویج فرهنگ سلامت با استفاده از ابزار هنر» توسط سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار رایورز، طراحی و به بهره‌برداری رسید.

رایورز - معاونت توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما با مشارکت شرکت رایورز در نظر دارد تا دستاوردهای خود را در زمینه «بهبود فرآیندهای سازمان با رویکرد BPM و ابزار BPMS» در سمیناری محدود و تخصصی ارائه نماید.

رایورز - شرکت رایورز در راستای تحقق بخشی از رسالت خویش در زمینه تأمین امنیت سیستم‌های کاربردی، طی سالیان اخیر نسبت به طراحی و تکمیل ماژول احراز هویت یکپارچه (Single Sign On) اقدام نموده است.

رایورز - نمودار گانت نوعی نمودار میله‌ای است که برنامه زمانبندی پروژه را نشان داده و ابزاری مفید در این زمینه می‌باشد. این امکان تحت کنترلی به همین نام در سیستم RayBPMS رایورز تعبیه شده است.

صفحه‌ها