اخبار رایورز

رایورز - شرکت بادران گستران یکی از فعالین کسب و کار در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است و از این طریق بسیاری کالاهای مختلف از جمله کالاهای سلولزی، آرایشی، بهداشتی و  غذایی را به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

رایورز - شروع بکار مجدد پروژه‌ی سیستم‌های یکپارچه رایورز در شرکت جهان نوین آریا (نماینده‌ی رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان)

رایورز - شرکت داده‌پردازی فن‌آوا یکی از شرکت‌های تحت پوشش گروه فن آوا ( هلدینگ تخصصی در حوزه‌ی ICT ) است.

<--break->

رایورز - شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، این دوره از آموزش‌های فصلی خود را به صورت غیرحضوری نیز برگزار نماید.

 رایورز - شرکت سازه‌گستر سیما آرا، از طریق افزودن و استقرار تدریجی سیستم‌های نرم‌افزاری و تعمیق یکپارچگی اطلاعاتی و عملیاتی، نسبت به توسعه‌ی همکاری خود با شرکت رایورز اقدام نموده‌است.

رایورز - فاز اول استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی رایورز در حوزه‌ی مالی شرکت گل‌افشان ارایش با موفقیت به پایان رسید و بهره‌برداری کامل از آن آغاز گردید.

رایورز - بهره‌برداری  از چرخه‌ی سیستمی تأمین کالا و خدمات در شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه

رایورز- فاز اول استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی رایورز در حوزه‌ی مالی شرکت آذین سبک سازان میانه با موفقیت به پایان رسید و بهره‌برداری کامل از آن آغاز گردید.

رایورز- استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی رایورز در بخش‌های مالی و بازرگانی طرح عمرانی ساخت تصفیه‌خانه‌‌ی فاضلاب در منطقه غرب (فیروز بهرام)، در نیمه‌ی اول دی‌ماه سال 97 به پایان رسید و بهره‌برداری از تمامی بخش‌های آن آغاز گشت.

صفحه‌ها