اخبار رایورز

رایورز - استقرار سیستم‌های یکپارچه رایورز با رویکرد MIS (ویندوز و وب) و مبتنی بر فناوری اطلاعات در برخی از حوزه‌های‌عملیاتی در شرکت جهان نوین آریا آغاز گردید.

رایورز – دی ماه سال جاری از برگزیدگان فراخوان نظرسنجی تخصصی مالی با رویکرد سیستمی در رایورز تقدیر به عمل آمد.

رایورز - در این گردهمایی، سیستم‌های پرتال سهامداران و مدیریت امور سهامداران مبتنی بر زیرساخت‌های وب به حاضرین معرفی گردید.

رایورز - شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، این دوره از آموزش‌های فصلی خود را به صورت غیرحضوری نیز برگزار نماید.

رایورز - همایش روز حسابدار با مشارکت انجمن حسابداری استان گیلان و شرکت مهندسی نرم افزار رایورز شمال، 23 آذر برگزار گردید.

رایورز - پرویز رحمتی، مدیرعامل شرکت مهندسی نرم افزار رایورز در مصاحبه با ماهنامه پیوست: در مورد صادرات نرم‌افزار نمی‌توان با گمانه‌زنی صحبت کرد.

رایورز - ربات تلگرامی رایورز رسماً کار خود را از پانزدهم آذر ماه آغاز نموده تا اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با کلیه محصولات و خدمات شرکت در اختیار کاربران قرار دهد.

رایورز - رایورز کویر با استفاده از ابزار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، سیستم تمدید و صدور پروانه را برای کانون وکلای دادگستری طراحی نموده است.

رایورز - این نرم‌افزار در حال حاضر با تمرکز بر فرآیندهای حوزه کارشناسان با نام «سامانه مدیریت ارجاع» در کانون کارشناسان استان‌های یزد، بوشهر و استان کهگیلویه و بویراحمد (یاسوج) آماده بهره‌برداری است.

رایورز - اولین دوره از سلسله گردهمایی‌های تجاری‌سازی و توسعه فروش محصولات و خدمات جدید شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز -برای ارائه به بازار هدف از نیمه دوم سال جاری- روز چهارشنبه 8 شهریور ماه 1396، در سالن همایش‌های رایورز مرکزی برگزار گردید.

صفحه‌ها