اخبار رایورز

رایورز - این نرم‌افزار در حال حاضر با تمرکز بر فرآیندهای حوزه کارشناسان با نام «سامانه مدیریت ارجاع» در کانون کارشناسان استان‌های یزد، بوشهر و استان کهگیلویه و بویراحمد (یاسوج) آماده بهره‌برداری است.

رایورز - اولین دوره از سلسله گردهمایی‌های تجاری‌سازی و توسعه فروش محصولات و خدمات جدید شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز -برای ارائه به بازار هدف از نیمه دوم سال جاری- روز چهارشنبه 8 شهریور ماه 1396، در سالن همایش‌های رایورز مرکزی برگزار گردید.

رایورز - سایت ایتنا به منظور بررسی عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، یک نظرسنجی عمومی و نظرخواهی از کارشناسان و همچنین بررسی میدانی را در دستور کار قرار داده که نتایج آن به تدریج منتشر می‌گردد.

رایورز - گردهمایی سالانه و جشن بیست‌وهشتمین سالگرد تأسیس رایورز، روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه در تالار قصر شیرین و با حضور اعضای خانواده بزرگ رایورز از سراسر کشور برگزار گردید.

رایورز - در راستای پیشرفت تکنولوژی و نیز دسترسی ساده تر شهروندان به موبایل و تبلت، پشتیبانی از فرم های واکنش گرا توسط تیم BPMS رایورز در ابزار مدیریت فرایندهای کسب و کار RayBPMS مورد بهره برداری قرارگرفت.

رایورز - فاز اول پروژه استقرار سیستمهای یکپارچه در شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و پس از بررسی مدل سازی اطلاعات پایه، در اسفند ماه، با تشریک مساعی کارشناسان اجرایی شرکت رایورز و مدیریت و کاربران، تحویل شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رایورز - شرکت رایورز در راستای بهبود سیستم فروش جامع تحت وب خودرو برای شرکت ایرتویا و نیز بر اساس نیازهای اعلام شده توسط مشتری، فاز توسعه این سیستم را آغاز نموده است.

رایورز - فرایندهای درخواست کالا، درخواست خدمات و درخواست خرید (کالا و خدمات) در شرکت مبین نت و با استفاده از ابزار RayBPMS طراحی گردیده و در آخرین مراحل استقرار هستند.

رایورز - پروژه GL شرکت هواپيمايي جمهوری اسلامی ایران (هما) با برآورد مدت يک‌سال رسماً از تاريخ 18/10/95 آغاز شده است.

رایورز - با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، پروژه استقرار سیستم ها در شرکت طراحي مهندسي توربو‌کمپرسور نفت آسيا (OTEC)، پیشرفت قابل توجهی داشته و فازهای تحویل شده تاکنون به شرح زیر می باشد.

صفحه‌ها