اخبار رایورز

 رایورز - موفقیت کارگروه تخصصی سیستم منابع انسانی رایورز در ایجاد امکان صدور مکانیزه‌ی احکام و اعمال افزایش حقوق و دستمزد کارمندان رسمی و پیمانی شهرداری‌ها براساس قانون جدیدالابلاغ در  سال 1397 (موسوم به روش پلکانی) برای اولین بار در کشور

رایورز - پروژه استقرار سيستم بهای تمام شده محصولات توليدی (حسابداري صنعتی) در مجتمع صنعتی سيمان دورود (شرکت تحت پوشش هولدینگ فارس و خوزستان)

<--break->

رایورز - برگزاری مجامع عادی سالیانه شرکت‌ها با استفاده از خدمات ویژه سیستم جامع مدیریت امور سهامداران رایورز

رایورز - استقرار سیستم‌های یکپارچه رایورز در حوزه مالی شرکت هواپیمایی آسمان

رایورز - استقرار سیستم‌های حوزه مالی رایورز در گروه شرکت‌های توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان (آیلند)

رایورز - با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در شهرداری جعفریه واقع در استان قم مبنی بر تغییر روش ثبت اطلاعات و نیز مکانیزه نمودن حوزه‌های مختلف کاری، با تلاش و همکاری مشترک کارشناسان طرفین طی مدتی کمتر از دو ماه، سیستم‌های حوزه‌ی مالی شهرداری جعفریه (شامل 6 ماژول) جایگزین و عملیاتی گردید.

رایورز ـ شرکت نرم‌افزاری رایورز در سه ردیف شغلی طراح و توسعه دهنده زيرساخت و Framework / توسعه‌دهنده سيستم مديريت فرآيندهاي كسب و كار (RayBPMS) / توسعه دهنده سيستم‌هاي كاربرديMIS/ERP ‌استخدام می‌نماید.


رایورز - شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، این دوره از آموزش‌های فصلی خود را به صورت غیرحضوری نیز برگزار نماید.

رایورز – شرکت بورس کالای ایران، سیستم‌های حوزه مالی رایورز را با چشم‌انداز ایجاد زیرساخت‌های اطلاعاتی و در جهت محاسبه بهای تمام شده خدمات، خریداری نمود.

رایورز - این سامانه در تعامل با سایر سیستم‌های عملیاتی موجود‌، امکان مدیریت مکانیزه و هوشمند هزینه‌های هریک از پروژه‌ها را برای مدیران تصمیم‌گیر این مجموعه فراهم خواهد نمود.

صفحه‌ها