اخبار رایورز

رایورز - در راستای پیشرفت تکنولوژی و نیز دسترسی ساده تر شهروندان به موبایل و تبلت، پشتیبانی از فرم های واکنش گرا توسط تیم BPMS رایورز در ابزار مدیریت فرایندهای کسب و کار RayBPMS مورد بهره برداری قرارگرفت.

رایورز - فاز اول پروژه استقرار سیستمهای یکپارچه در شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و پس از بررسی مدل سازی اطلاعات پایه، در اسفند ماه، با تشریک مساعی کارشناسان اجرایی شرکت رایورز و مدیریت و کاربران، تحویل شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رایورز - شرکت رایورز در راستای بهبود سیستم فروش جامع تحت وب خودرو برای شرکت ایرتویا و نیز بر اساس نیازهای اعلام شده توسط مشتری، فاز توسعه این سیستم را آغاز نموده است.

رایورز - فرایندهای درخواست کالا، درخواست خدمات و درخواست خرید (کالا و خدمات) در شرکت مبین نت و با استفاده از ابزار RayBPMS طراحی گردیده و در آخرین مراحل استقرار هستند.

رایورز - پروژه GL شرکت هواپيمايي جمهوری اسلامی ایران (هما) با برآورد مدت يک‌سال رسماً از تاريخ 18/10/95 آغاز شده است.

رایورز - با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، پروژه استقرار سیستم ها در شرکت طراحي مهندسي توربو‌کمپرسور نفت آسيا (OTEC)، پیشرفت قابل توجهی داشته و فازهای تحویل شده تاکنون به شرح زیر می باشد.

رایورز - مرحله دوم هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، که در حقیقت، داوری آثار است، از اول اسفند ماه آغاز گردید.

رایورز - فرایند درخواست کالا در شرکت کارت اعتباری ایران کیش با بکارگیری ابزار RayBPMS رایورز مکانیزه شده و کلیه فرم‌های کاغذی، حذف گردید.

رایورز - بیمارستان هزار تخت خوابی امام رضا (ع) مشهد در راستای اجرای فرآیند اعتباربخشی، به کمک سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار رایورز (RayBpms)، خودارزیابی و ارزیابی داخلی خود را به انجام رساند.

رایورز - سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه روزهای 28 و 29 دی ماه سال جاری در سالن همایش های صدا و سیمای مرکز جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

صفحه‌ها