اخبار رایورز

رایورز - استقرار فاز اول طرح توسعه‌ی فناوری اطلاعات در شرکت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)

رایورز - فاز اول استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS) در شرکت داروسازی ثنامد با موفقیت به پایان رسید و بهره‌برداری کامل از آن آغاز گردید.

رایورز - تصمیم به بهره‌برداری از سیستم‌های یکپارچه‌ی رایورز در  شرکت صنعت چوب تراشه نقطه   

رایورز - شركت صنایع قوطی سازی تنگه نور، یکی از واحدهای صنعتی فعال کشور و تولید کننده‌ی انواع قوطی‌های فلزی کنسرو است و در سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده است.

رایورز - شرکت البرز موتور ایرانیان در زمینه‌ی خدمات پس از فروش خودرو فعال است،  این شرکت با بهره‌گیری از مدیران و کارشناسان متخصص در این حوزه، خدمات پس از فروش خودروهای تویوتا، لکسوس، رنو، جیلی را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد.

رایورز - شركت آوای فناوری اطلاعات سلامت، از صنایع دانش‌بنیان است و بر اساس برنامه‌ی راهبردی فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خردادماه 1394 تأسیس شده است.

رایورز - شركت صنایع پتروشیمی کرمانشاه  نیز به جمع مشتریان راهکار تخصصی سهام رایورز پیوست ....

رایورز - شرکت بادران گستران یکی از فعالین کسب و کار در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است و از این طریق بسیاری کالاهای مختلف از جمله کالاهای سلولزی، آرایشی، بهداشتی و  غذایی را به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

رایورز - شروع بکار مجدد پروژه‌ی سیستم‌های یکپارچه رایورز در شرکت جهان نوین آریا (نماینده‌ی رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان)

رایورز - شرکت داده‌پردازی فن‌آوا یکی از شرکت‌های تحت پوشش گروه فن آوا ( هلدینگ تخصصی در حوزه‌ی ICT ) است.

<--break->

صفحه‌ها