اخبار رایورز

رایورز ـ شرکت نرم‌افزاری رایورز در سه ردیف شغلی طراح و توسعه دهنده زيرساخت و Framework / توسعه‌دهنده سيستم مديريت فرآيندهاي كسب و كار (RayBPMS) / توسعه دهنده سيستم‌هاي كاربرديMIS/ERP ‌استخدام می‌نماید.


رایورز - شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، این دوره از آموزش‌های فصلی خود را به صورت غیرحضوری نیز برگزار نماید.

رایورز – شرکت بورس کالای ایران، سیستم‌های حوزه مالی رایورز را با چشم‌انداز ایجاد زیرساخت‌های اطلاعاتی و در جهت محاسبه بهای تمام شده خدمات، خریداری نمود.

رایورز - این سامانه در تعامل با سایر سیستم‌های عملیاتی موجود‌، امکان مدیریت مکانیزه و هوشمند هزینه‌های هریک از پروژه‌ها را برای مدیران تصمیم‌گیر این مجموعه فراهم خواهد نمود.

رایورز – استقرار سیستم‌های حسابداری مالی، حقوق دستمزد، کنترل موجودی، اموال و دارائی‌های ثابت،‌ مدیریت قراردادها و نیز سیستم اتوماسیون اداری در شركت سابير بين‌الملل آغاز گردید.

رایورز - راه‌اندازی سیستم‌های یکپارچه مالی، اداری و پشتیبانی رایورز در شركت تركيه‌اي کوزو آغاز گردیده و در وهله اول، سیستم اتوماسیون اداری تحت وب مستقر گردید.

رایورز - مشارکت فنی شرکت صفا رایانه و مهندسی نرم افزار رایورز منجر به مکانیزه شدن تبادل اطلاعات دو حوزه درآمدی و مالی در سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین شد.

رایورز - استقرار سیستم‌های یکپارچه رایورز با رویکرد MIS (ویندوز و وب) و مبتنی بر فناوری اطلاعات در برخی از حوزه‌های‌عملیاتی در شرکت جهان نوین آریا آغاز گردید.

رایورز – دی ماه سال جاری از برگزیدگان فراخوان نظرسنجی تخصصی مالی با رویکرد سیستمی در رایورز تقدیر به عمل آمد.

رایورز - در این گردهمایی، سیستم‌های پرتال سهامداران و مدیریت امور سهامداران مبتنی بر زیرساخت‌های وب به حاضرین معرفی گردید.

صفحه‌ها