اخبار رایورز

رایورز - شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرانقدر، این دوره از آموزش‌های فصلی خود را به صورت غیرحضوری نیز برگزار نماید.

رایورز - استقرار سیستم جامع مدیریت امور سهامداران رایورز در شرکت توسعه‌ی امید افق گردشگری

رایورز - پروژه‌ی استقرار سیستم سهام تحت وب و پرتال سهامداران که از اسفند ماه سال 97 آغاز گردید در نیمه‌ی اول اردیبهشت ماه 98 به پایان رسید و بهره‌برداری از آن آغاز گشت.

رایورز - شركت فروهر دریای پارس، به‌عنوان نمایندگی بین‌المللی کشتیرانی، نسبت به تجهیز حوزه‌ی مالی خود به نرم‌افزار رایورز اقدام نمود.

رایورز - استقرار فاز اول طرح توسعه‌ی فناوری اطلاعات در شرکت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)

رایورز - فاز اول استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS) در شرکت داروسازی ثنامد با موفقیت به پایان رسید و بهره‌برداری کامل از آن آغاز گردید.

رایورز - تصمیم به بهره‌برداری از سیستم‌های یکپارچه‌ی رایورز در  شرکت صنعت چوب تراشه نقطه   

رایورز - شركت صنایع قوطی سازی تنگه نور، یکی از واحدهای صنعتی فعال کشور و تولید کننده‌ی انواع قوطی‌های فلزی کنسرو است و در سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده است.

رایورز - شرکت البرز موتور ایرانیان در زمینه‌ی خدمات پس از فروش خودرو فعال است،  این شرکت با بهره‌گیری از مدیران و کارشناسان متخصص در این حوزه، خدمات پس از فروش خودروهای تویوتا، لکسوس، رنو، جیلی را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد.

رایورز - شركت آوای فناوری اطلاعات سلامت، از صنایع دانش‌بنیان است و بر اساس برنامه‌ی راهبردی فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خردادماه 1394 تأسیس شده است.

صفحه‌ها