خدمات ابری

رایورز - این همایش، CloudTech با شعار “رایانش ابری، زیرساخت توسعه” و با هدف فرهنگ‌سازی کلان و بسترسازی تخصصی در کشور در حوزه رایانش ابری برگزار خواهد شد.

رایورز - کنفرانس رایانش ابری و مجازی سازی ایران با عنوان CloudTech در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

رایورز - مسئولان امنیتی حوزه IT می‌گویند همین‌که سیستم‌هایتان روی ابرها باشد، به این معنی نیست که از حملات هکرها در امان هستید!

ریکاوری کردن و مهاجرت ویندوز برای کاربران فرایندی دشوار است اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت قرار است تا در جدیدترین Insider Build ویندوز 10 این مشکل را حل کند.
 

رایورز - اخیرا اتفاق بسیار مهمی در جامعه متن باز رخ داد و بسته نرم افزاری که قرار بود، شکاف بین فناوری جستجوی ابری گوگل و انباره‌های هویت و محتوای سازمانی را پر کند، به صورت رایگان در GitHub قرار گرفت.

رایورز - ارائه‌دهندگان خدمات ابری، با هدف کاستن از خلاء نیروهای ماهر ابری، بر گستره تلاش‌های آموزشی و تحصیلیشان افزوده‌اند.

رایورز - GCP از قبل سیستم خودش با نام Cloud Filestore را داشته است، ولی «سرویس فایل ابری» Elastifile به طرز چشمگیری انعطاف‌پذیرتر است.

رایورز - پژوهش‌هایی که در سال 2018 در زمینه رایانش لبه انجام گرفته است، نشان می‌دهد که صنایع مختلف دارند به سمت رایانش لبه تمایل پیدا می‌کنند و سرمایه‌گذاری در این زمینه رشد قابل توجهی پیدا کرده است.

رایورز - در یک به‌روزرسانی امنیتی مهم برای کاربران نسخه اندرویدی OneDrive مایکروسافت، گزینه ذخیره‌سازی ابری این شرکت به عنوان جایگزینی برای دراپباکس و Google Drive، عرضه شده است.

رایورز - عبور مایکروسافت برای نخستین بار در سال مالی 2018 از مرز 100 میلیارد دلاری نشان می دهد که اولویت دادن به خدمات ابری برای این شرکت نتیجه بخش شده است.

صفحه‌ها