برگزاری جشن بیست و هشتمین سالگرد تأسیس رایورز

رایورز - گردهمایی سالانه و جشن بیست‌وهشتمین سالگرد تأسیس رایورز، روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه در تالار قصر شیرین و با حضور اعضای خانواده بزرگ رایورز از سراسر کشور برگزار گردید.
نگاهی به عملکرد سال 1395

در ابتدای این همایش، آقای رحمتی –مدیرعامل رایورز- با اشاره به دستاوردهای سال گذشته به ویژه بهره‌برداری از نخستین سیستم‌های تولید شده با زیرساخت تکنولوژیک جدید و تهیه برخی سیستم‌های جدید که خطوط کسب‌وکار تازه‌ای تلقی شده و لایه‌هایی از بازار را هدف گرفته اند، اشاره کردند.

سپس به جمع‌بندی عملکرد سال گذشته پرداخته و تأکید کردند که بخش عمده اهداف مالی و عملیاتی تحقق یافته و دستاوردهای شرکت در رابطه با حضور موفق در برخی دستگاه ها و سازمان های بزرگ در مقیاس کشوری را مصداق این امر دانستند.

 

برنامه ها و اهداف رایورز در سال 1396

در ادامه این مراسم، آقای رحمتی درخصوص رئوس برنامه سال جاری، تأکید نمودند که ما در شرایط ریل‌گذاری جدید در مجموعه رایورز هستیم و برنامه‌ریزی سنوات پیشین، طی سال جاری و آتی در این زمینه به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

ویژگی این اصلاح مسیر، ایجاد تمایز تکنولوژیک در خور توجه نسبت به رقبا خواهد بود و هدف اصلی آن، دستیابی به سطحی از تکنولوژی ساخت می‌باشد که به کمک شیوه‌های مدرن مدیریت چرخه حیات محصول، حداقل هزینه فعالیت ممکن را بتواند رقم بزند و درعین حال، حداکثر انعطاف‌‎پذیری در تولید و ارائه محصولات موردنیاز راهکارهای مختلف فراهم گردد.

در ادامه سرفصل‌های برنامه شرکت را در زمینه ارائه ERP و MIS مبتنی بر وب و همچنین خدمات الکترونیکی و دولت الکترونیک و نیز راهکار لجستیکی دولتی ویژه دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی را ارائه نمودند.

در جریان برگزاری این مراسم، کلیپ‌هایی از گذشته رایورز، دابسمش و کلیپ‌های ساخته شده توسط کارشناسان و ... پخش و ارائه شد. هم‌چنین این جشن، بخش‌های متنوعی نظیر مسابقه و سرگرمی، موسیقی زنده و ... را نیز دربرداشت.