حضور رایورز شمال در همایش روز حسابدار

رایورز - همایش روز حسابدار با مشارکت انجمن حسابداری استان گیلان و شرکت مهندسی نرم افزار رایورز شمال، 23 آذر برگزار گردید.

همایش روز حسابدار با حمایت شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز شمال و حضور استاد غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، آقای جعفرزاده نماینده محترم مجلس عضو محترم کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، اساتید دانشگاه، مسئولین و مدیران مالی شرکت‌های استان گیلان، 23 آذر ۱۳۹۶ در رشت برگزار گردید.

در این همایش -که در دو بخش تقدیر از فعالین و اساتید عرصه حسابداری و سخنرانی با رویکرد بیمه و مالیات برگزار شد- مدیران مالی، حسابداران و دانشجویان حسابداری حضور داشتند و ضمن تقدیر از مقام و جایگاه حسابدار در جامعه به نیازها، چالش‌ها و موضوعات مهم روز در امور اقتصادی و حسابداری پرداخته شد.

علاوه بر این، علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان در همایش، در بخش دوم همایش -که با هدف بررسی مباحث اصلی حوزه مالیات و بیمه بود- حضور یافتند. سخنران این بخش، استاد غلامحسین دوانی بودند.

 

 

در حاشيه اين همايش نیز شرکت‎کنندگان با امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری رایورز آشنا شده و دموی سیستم‌های رایورز را مشاهده نمودند. راهکارهای پیشنهادی رایورز که در این همایش برای معرفی انتخاب شده بود:

  • راهکار بازرگانی
  • راهکار تولیدی و صنعتی
  • راهکار شهرداری‌ها
  • راهکار پیمانکاری