شرکت مدیریت تانا انرژی (هولدینگ) در جمع مشتریان رایورز

رایورز - آرزوی موفقیت برای شرکت مهندسي و مديريت ساخت تجهيزات نيروگاهي سايا انرژي ( تولید انرژی خورشیدی)

 

     شرکت مدیریت تانا انرژی به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در صنعت انرژی کشور، به منظور تولید انرژی از منابع تجدید‌پذیر و احداث نیروگاه‌های تخصصی خورشیدی در اقصی نقاط کشور، نسبت به تأسیس شرکت مهندسی و مدیریت ساخت تجهیزات نیروگاهی سایا انرژی اقدام نمود.


     از آنجایی که شرکت مدیریت تانا انرژی (هولدینگ) و تمامی شرکت‌های تابعه‌ی آن (شرکت‌ها گروه) از نرم‌افزارهای یکپارچه‌ی مالی رایورز در یک سرور مشترک (بصورت DataCenter) استفاده می‌نمایند و این رویکرد علاوه بر افزایش صحت و دقت عملیات، منجر به تهیه‌ی گزارشات ویژه و موثر حول اطلاعات کلیدی مورد نیاز مدیریت گروه (بودجه و عملکرد تجمیعی، تلفیقی و مقایسه‌ای و . . . ) می‌گردد، لذا مشابه سایر شرکت‌های گروه، بکارگیری نرم‌افزارهای حوزه‌ی مالی رایورز در شرکت سایا انرژی نیز در دستور کار قرار گروه مدیریت تانا انرژی قرارگرفت.


      امید است که شرکت سایا انرژی  نیز با بهره‌گیری شایسته از نرم‌افزارهای رایورز و کاربست‌ِ تجارب حاصله در گروه، تحقق امر مدیریت بر مبنای اطلاعات را میسر و با استفاده از گزارشات مالی بهینه در زمینه‌های گوناگون از جمله بهای تمام شده و سود(زیان) فعالیت‌ها، نسبت به احداث واحدهای نیروگاهی خورشیدی جدید اقدام و در روند رو به رشد خود، گام‌های مهم و موثر دیگری در عرصه‌ی صنعتی کشور و توسعه‌ی کسب و کار گروه بردارد.