شرکت اعتماد سرمایه پرتوآ به جمع مشتریان رایورز پیوست.

رایورز - توسعه‌ی رویکرد سیستمی شرکت کالوپ به شرکت اعتماد سرمایه پرتوآ


      با توجه به سپری شدن بیش از یک دهه از بهره‌برداری سیستم‌های یکپارچه‌ی رایورز در حوزه‌های مالی و بازرگانی شرکت کالوپ و رضایت‌مندی مدیران ارشد و بخش‌های مختلف شرکت کالوپ از محصولات و خدمات رایورز، یکی دیگر از شرکت‌های اقماری این گروه نام‌آشنا در صنعت، به نام شرکت اعتماد سرمایه پرتوآ به جمع مشتریان رایورز پیوست.

 

     کارخانه‌های لوله‌سازی کالوپ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدی لوله‌های فولادی کشور، در سال 1361 با هدف تولید لوله‌های فولادی جهت تأمین لوله‌های آب‌رسانی و حفاری به روش درز جوش مستقیم(ERW) تأسیس گردید.


     این شرکت با رویکرد پاسخ به افزایش تقاضـای صنایـع نفت و گاز کشور و بهره‌مندی از دانش مشـاورین داخلی و خارجـی، به منـظور افزایش کـیفی و کمی تولیـدات جهت تأمین نیازهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، طرح توسـعه‌ی کارخانه‌های لوله‌سازی کالوپ را در سـال 1382 با ظرفیـت تولـیدسالانه 240.000 تن در دو شیفت کاری به مرحله اجرا گذاشت و امروزه این شرکت با بالاترین استاندارد جهانی و کاربردی در صنعت نفت و گاز و با 36 سال سابقه‌ی درخشان، مشغول فعالیت در کارخانه‌های مجهزی در اصفهان و ساوه است.


     شرکت‌های فولاد کوهپایه (تولیدکننده انواع مقاطع فولادی به روش نورد گرم در اصفهان) و اعتماد سرمایه پرتوآ (تولید پوشش سازه‌ها و لوله‌های فلزی) شرکت‌های زیرمجموعه گروه کالوپ می‌باشند.