شرکت بادران گستران نیز به جمع استفاده‌کنندگان محصولات و خدمات رایورز پیوست

رایورز - شرکت بادران گستران یکی از فعالین کسب و کار در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای است و از این طریق بسیاری کالاهای مختلف از جمله کالاهای سلولزی، آرایشی، بهداشتی و  غذایی را به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

 

این شرکت، کالاهای خود را از طریق اینترنت ثبت سفارش می‌کند و با حذف هزینه‌های واسط (از جمله هزینه‌های پخش و انتقال) کالاهای درخواستی مشتریان در سراسر کشور را مستقیماً به دست مصرف کننده نهائی می‌رساند و از محل صرفه‌جویی در این دست هزینه‌ها،  به خریداران کالاها تخفیف و پاداش ارائه می‌کند.


پروژه‌ی مکانیزاسیون و استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی سازمانی در این شرکت طی 2 فاز برنامه‌ریزی شده است. هم‌اکنون سیستم‌های فاز اول (حوزه‌ی مالی و پشتیبانی) در حال استقرار است و فاز دوم پروژه (استقرار ابزارهای واسط جهت برقراری ارتباط مکانیزه بین سیستم‌های فاز اول با سیستم فروش اینترنتی بادران) تا نیمه‌‌ی اول سال 98 اجرا می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.


انتظار می‌رود با اجرای این پروژه، علاوه بر تعمیق یکپارچگی سیستمی در شرکت و حذف فواصل اطلاعاتی، دسترسی به اطلاعات و گزارشات صحیح  به صورت آنلاین امکان‌پذیر گردد و از این طریق امر مدیریت بر مبنای اطلاعات به عنوان هدف اصلی مدیریت از توسعه‌ی فناوری اطلاعات در بخش‌های لجستیکی سازمان، تحقق یابد.